Wpis z mikrobloga

A nagroda za najbardziej #!$%@? i nie związany z #blackmirror odcinek #czarnelusterko idzie do #gonciarz i jego dupy
Ja #!$%@?ę XD Czy oni w ogóle oglądali ten serial przed nakręceniem tego chłamu? Happy end w serialu inspirowanym Black Mirror? Nie wspomnę o grze aktorskiej tej dwójki, a właściwie jej braku. Do tego strasznie irytowały mnie te angielskie wstawki tej Kasi przez cały odcinek. Raczej wątpię, że to "tak miało być". Jedyny plus tego odcinka to ładne ujęcia.
#seriale #netflix
GetRekt - A nagroda za najbardziej #!$%@? i nie związany z #blackmirror odcinek #czar...
  • 71
  • Odpowiedz
Happy end w serialu inspirowanym Black Mirror?


@GetRekt: Czyś ty widział czwarty sezon? Tam praktycznie każdy odcinek kończy się happy endem albo czymś zbliżonym do happy endu.
  • Odpowiedz
@GetRekt: nie nazwałbym zakonczenia tego odcinka happy endem. W ogóle nie ma tu mowy o żadnym endzie, skoro wszystko było i tak wyreżyserowane. Ten odcinek pozostawia po prostu po sobie refleksję całością, a nie jakimś zakończeniem (które puentuje wszystko, ale nie można go uznać za szcześliwe xD)
  • Odpowiedz
@Arveit: ale to przeciez nie ma nawet najmniejszego zwiazku z tematyką Black Mirror XD
Każdy z tych youtuberów zrobił coś z pomysłem, a Gonciarz oczywiście zero inwencji twórczej i nagrał #!$%@? odcinek o tym że są parą vlogerów XDDD NO ALE PRZECIEŻ NIKT NIE BĘDZIE MIAŁ PRETENSJI I TAK NAS OGLĄDAJĄ XD
  • Odpowiedz
@GetRekt: wtf, najwidoczniej nie zrozumiałeś odcinka. Jak dla mnie właśnie idealnie wpasowuje się w nurt Black Mirror. Może brak tam efektów specjalnych, futuryzmu itp. ale przecież BM to przede wszystkim refleksja. Ja tu widzę świetnie ujęty temat dram kręconych tylko po to, by zdobyć popularność. Dram ustawionych od początku do końca, sztucznych emocji pod publiczkę, dla pieniędzy i rozgłosu.
  • Odpowiedz
@GetRekt: sam pomysł na ten projekt jest tak żenujący, że szkoda w ogóle komentować. polscy jutuberzy biorą się za reżyserowanie czegoś w uniwersum jednego z najpopularniejszych seriali s-f ostatnich lat.

co moglo pójść nie tak xD
  • Odpowiedz
ale nie zmienia to faktu, że streamowanie czy vlogowanie swojego związku w necie to jednak tematyka związana z BM dosyć ściśle. Tzn z tymi dobrymi odcinkami black mirror, a nie z tymi #!$%@? i kompletnie od czapy.
  • Odpowiedz
@durielek: przy czym jedyni ludzie którzy mają wprawę w konstruowaniu FABUŁY w materiałach, nie tylko dobrego montażu czy robienia ujęć są Darwini. Gonczak, Martin i ten cały mc2 mieli nie lada wyzwanie. Obejrzę, ale nie spodziewałbym się wiele, tak jak mówię, pewnie Darwini dali radę.
  • Odpowiedz
@GetRekt: Myślę, że twórcy tego odcinaka nie za bardzo zrozumieli, że jest to serial science-fiction ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie zauważyłam w tym odcinku żadnego elementu, który można by tak zakwalifikować.
  • Odpowiedz