Wpis z mikrobloga

@ninetyeight: @Michian484: Kocham ten serial ale powinien sie skonczyc na 5 sezonie. 6 i 7 to juz byla parodia. Zadnych nowych bohaterow i kretynskie watki, rozwiazania.

@mimikeculous: oooo tak, soundtrack jest mega. Dzieki niemu odkrylem Yelawolf. W serialu byl kawalek Till its gone.

@Miedziany_Brodacz: Jego styl bycia moze wkurzac ale czytalem ze on jest przedstawicielem nowego pokolenia w gangach motocyklowych ktore nazywali Nike bike (czy jakos tak). Mlodsze
@Harmonijka: wiem wiem, czytalem o tym. Po prostu dla mnie to było strasznie debilne, żę ciągle gadal o tym, że musi zając się rodziną i coś tam i potem wielkie zajmowanie się rodziną bo gdzieś tam z nimi pojechał albo z tym dzieckiem posiedział, no ale to było podejście jego jako gangstera, że taki troche nieodpowiedzialny ale mający wyrzuty sumienia i próbujący dostosować się do roli ojca
@Miedziany_Brodacz: Zanim napisałeś miałem pisać Ci drugi komentarz. Mimo, że głównego bohatera lubiłem to jednak w duchu nim gardziłem za właśnie takie #!$%@? podejście do rodziny i własnych dzieci. Tak jak piszesz, wycierał sobie mordę swoimi synami, a tak naprawdę urządzał im piekło na ziemi. Kisłem jak pieprzył "musze sie zajac synem bo wział bron od Gemmy do zabawy i chce udawac mnie", potem siadał z nim na kanapie pytał "no
@Harmonijka: ja chyba jakos na 5 skończyłem oglądanie. Ogólnie pamiętam jakąś scenę, jak ten gang sonsów z kimś tam miał kosę, chyba z meksykanami i nagle murzyni wyszli im pomóc i wszyscy zaczeli się bić na pięści xD jakoś poraziła mnie głupotą ta scena