Wpis z mikrobloga

@Kuba__: A gdzie to chamstwo i prostactwo? Owsiak kulturalnie zwraca się per Pan i zauważa, że zamiast bić pianę na temat nieprawidłowości w WOŚP niech jak w cywilizowanym kraju zgłosi sprawę organom ścigania, skoro ma dowody.
  • Odpowiedz
@anonimek123456: Dalsza cześć odpowiedzi Owsiaka:

Jestem zdumiony, że człowiek, który zajmuje takie stanowisko, opiera swoją wizję pracy naszej Fundacji na doniesieniach internetowych hejterów. My w Fundacji WOŚP nie śmielibyśmy wymyślać, na co będziemy zbierali pieniądze w kolejnym Finale, opierając swoją wiedzą tylko i wyłącznie na przykład na relacjach zrozpaczonych rodziców czy dyskusjach na forach internetowych. Opieramy swoją wiedzę na twardych faktach, liczbach, zapytaniach, wysłanych ankietach, oraz na wskazówkach i radach
  • Odpowiedz
@Kuba__: @Dziwaczek: "Prostactwo"? Dresik będący WICEMINISTREM SPRAWIEDLIWOŚCI oskarża człowieka o nieuczciwość, życzy sobie "rzetelnego rozliczenia", a ten mu odpowiada, że jeśli dresik ma jakieś ale, dysponuje licznymi oficjalnymi kanałami, by to załatwić. Nie wiem, jak można było bardziej merytorycznie odpowiedzieć.
  • Odpowiedz
@brmstufldigart: myślę, że nawet najstaranniej "wylosowany" sędzia nie da rady ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) WOŚP jest czysta jak łza, a Owsiak nie powiedział tego, co mu Jaki przypisuje
  • Odpowiedz