Wpis z mikrobloga

@czesu: 2/10 would not bang

@Matrix019: no rozumiem uprzedzenie.
Same gry na podstawie filmów, #!$%@? MMO, strasznie nijaki MvC i gierki na smartfony... Ale tutaj robi to normalne studio i to będzie pełnoprawne AAA, które nie powstało w 6 miesięcy na kolanie. Nie jest to też na podstawie żadnego filmu lub konkretnego komiksu.

Z gier na licencji ostatnio jeszcze wyszli Strażnicy Galaktyki od Telltale Games. O ile lubisz filmowych Guardiansów
@janushek: nie mogę doczekać się masterowania Detroid, gra na pewno zachwyci głębokim i przemyślanym gameplayem oraz ogromem stawianych przed graczem wyzwań.
@Segr3gator: Ja też na początku myślałam, że to będzie remaster z PSP (oby nie).
Jednak chciałabym żeby zrobili tak jak w przypadku Crasha- trzy gry na jednej płycie, w przypadku Sir Fortesque byłaby to jedynka, dwójka i remaster reamstera z PSP czyli Medievil Resurrection.
@Nova24: szkoda że tak zmienili tego god of wara :/ a do days gone mam strasznie mieszane uczucia, bo to kolejna nudna gierka o zombie których na rynku jest już wystarczająco dużo
5. nie wiem co to, znając życie znowu jakieś gówno z 'filmic experience' i kamerą znad ramienia


@czesu: ja bym powiedział że to taki action RPG. System walki świetnie rozwiązany, zaraz po tym zacząłem grać w wiedźmina i nie ma porównania jeżeli chodzi o walkę z przeciwnikami, zwłaszcza jeżeli jest ich kilku, panowie z CD project powinni brać z nich przykład. Świetny balans jeśli chodzi o trudność w grze. Na początku
@Nova24: God of War i Red Dead spoko, faktycznie szkoda, że tego na PC nie będzie, ale co robi tutaj Spiderman? xD Przecież ta gra to będzie przeciętniak, poważnie niczym się nie wyróżnia szczególnym. Pozostałych dwóch nie znam to się nie wypowiadam.

Zresztą PC i tak ma od groma więcej exclusivów chociażby ze względu na wsteczną kompatybilność także jeżeli to jest dla kogoś głównym wyznacznikiem dobrej platformy to nie ma nad