Wpis z mikrobloga

why?


@Nova24: najbardziej spłycony gatunek, największe poczucie marnowania czasu, trzeba od razu grać w multi bo z singla tyle przyjemności co nic, nie nie i jeszcze raz nie. Poza tym przestały mi się po prostu podobać kulka lat temu i jestem bardzo rad bo nie natne się już na te wszystkie tasiemce z szyldem cod albo bf
@Croudflup: No właśnie dlatego gram też gram między innymi w CoD bo mogę pograć nawet tylko 15 minut i jest spoko. Z kolei właśnie single uważam za większy pochłaniacz czasu, bo jednak trzeba grać i jak już się zaczęło to lepiej skończyć, żeby nie miec poczucia straconej kasy ;d
@MZ23: Treyarch = Stare IW > Nowe IW > ..................... > Sledgehammer

Zresza opinie opiniami, byle tych debili ze Sledgehammer #!$%@? na zbity pysk. Co oni #!$%@? z WW2 to sie w pale nie mieści.
@Nova24: ja uważam ze powinno to zostać w takiej konfiguracji jakiej było przed ww2. Zamiast skakać na hajs w dalszym ciągu stare Infinity Ward powinno wydawać sobie COD co 2 latka i sprawa załatwiona. Już ww2 mimo tego ze był całkiem niezły to nie miał podejścia do cod MW czy chociażby mw2 :)