Wpis z mikrobloga

Znowu coś dla lusterkowych bojowników w #ciezarowki. Co widzicie na tych zdjęciach? Można jechać? Dużo jest tam wolnego miejsca na prawo i lewo? A przed kabiną? Potraficie oszacować wysokość od dolnej krawędzi szyby do ziemi?
(większe zdjęcia można otworzyć w nowym oknie).
#trzymaczkierownicy #kierowcy #prawojazdy #martwepole #lusterka #piesi
Trochę też #heheszki, bo nie wiem jak inni, ale ja lubię jak jest ciasno :)
totalski - Znowu coś dla lusterkowych bojowników w #ciezarowki. Co widzicie na tych z...

źródło: comment_cniHTWb7QGZT6wwJiwK1qEoatFAzaNUY.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@totalski: Actros mp2? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem okazję pokręcić niedawno dużym, xf105 z chłodnią Lamberetką, po placu. Mocno zmienia to punkt widzenia, na to co widzi kierowca z kabiny. A raczej na to ilu rzeczy nie widzi. Każdy kierowca powinen obowiązkowo chociaż wsiąść do kabiny dużego, wtedy może nabraliby więcej szacunku i wyrozumiałości dla ciężarówek.
  • Odpowiedz
Każdy kierowca powinen obowiązkowo chociaż wsiąść do kabiny dużego, wtedy może nabraliby więcej szacunku i wyrozumiałości dla ciężarówek.


@cyckonauta: kierowca i pieszy. A także rundka rowerem po mieście. Tak po śmieszkach rowerowych jak i w ruchu ulicznym. A jak jeszcze będzie mało, to lewoskręt przez 3 pasy bez sygnalizacji świetlnej :)
Tak. MP2 z pierwszego miesiąca obowiązywania cyfrowego tacho (no i kto zgadnie z kiedy?)
  • Odpowiedz
@cyckonauta: z odpowiedzią poczekam do wieczora, może ktoś coś ciekawego jeszcze napisze. Trochę żałuję że zdjęcie z kabiny jest prześwietlone i nie mam zdjęcia z tamtej strony z zewnątrz.
  • Odpowiedz
@DaneOsobowe: to może najpierw jakaś próba odpowiedzi? Może zdjęcia pooglądaj. :) Zdaje sobie sprawę, że to zdjęcie to trochę nie to samo co patrzeć osobiście, z drugiej strony tu komfortowo i bez stresu siedzicie przed komputerem i macie nieograniczony czas na analizę i odpowiedź. Kierowca zobaczyć i zareagować musi w ułamkach sekund. :)
  • Odpowiedz
Zależy ile zajdzie tył XD Ale wydaje mi się że nie bałdzo


@cyckonauta: "ogon" mniej więcej taki długi jak w tym niebieskim. Wiem, że truckerzy będą się smiali z takiego króciaka, ale nawet tu przy maksymalnym skręcie w prawo bym zaczepił. No właśnie. W prawo. :)
@cyckonauta: @DaneOsobowe: Ojejku! Czyżby w odległości ok 15 cm przy pierwszym prawym kole stała paleta kostki brukowej? Jakieś 0,8m x 1m i 0,8m
  • Odpowiedz