Wpis z mikrobloga

@MagnaPomerania: Mistrzu świata, jak już wstawiasz czasy to wstaw wszystkie jakie popełniło to Lambo ;)
7:46 Lamborghini Gallardo LP 570-4 Superleggera(2007)
7:43.8 Honda Civic Type R(2017)
7:40.76 Lamborghini Gallardo LP570-4 Superleggera(2010)
7:38 Lamborghini Gallardo LP 570-4 Superleggera(2011)
@prze_galant: ale to nadal wstyd, że JAKIEKOLWIEK lambo musiało uznać wyższość seryjnie produkowanej Hondy Civic :)

Kupujesz takie Gallardo z 2007 roku i koledzy obśmiewają cię, że "syfika mogłeś kupić, miałbyś szybsze auto" xDDDD
@prze_galant: a ty widzisz o czym ja dyskutowałem?

Nigdzie nie twierdzę, że Civic Type-R to najlepsze auto świata, ale wrzucanie go w kategorię "samochody które szybciej wyglądają niż jeżdżą" to kpina i #!$%@? logiki, bo ta Honda jest w Top100 czasów na Nurburgringu.
Rozumiem, że Zonda C12 czy Merc C63 AMG Black Series też mają wymówkę dlaczego "syfik" ma czasy jak oni? ;)

PS. Gallardo miało różne rewizje na przestrzeni lat.
@MagnaPomerania: Nie no generalnie to co mówisz to jest właśnie wisienka na torcie. Że wszystkie Civiki w Type R, Golfy R, Megane RS. To są zwykłe auta usportowione, które na krok nie odstępują furom, które z założenia mają być szybkie. Ale Lamborghini nie mozna mimo wszystko niczego odmówić i twierdzenie, że 'mogłeś kupić Civika' jest nie na miejscu, bo generalnie nie o to chodzi w Lamborghini. Honda i inne "zwyklaki" pokazują,
@01ab: No i czego to dowodzi?
Że Merc czy Audi są lepsze na prostej? To teraz porównaj ceny i czasy w zakrętach "mistrzu prostej" xD

PS. Serio nie widzisz różnicy w starcie na prostej między FWD a AWD/4WD?
@01ab: Gdzie upokorzony? Przecież Golf był minimalnie wolniejszy, pomimo napędy na cztery koła.

A powiedz mi: jak ta sportowość ma się na zakrętach?

Liczenie wartości sportowych aut wyłącznie po prędkości na prostej zalatuje mi debilizmem amerykańskim w stylu "#!$%@? z zakrentami, dajmy wincyj kuniuff w silniku". A potem na zakręcie kupa w majtach.

Gdyby najlepsze były auta mocne na prostej to w F1 jeździłyby dragstery. A nie jeżdżą, bo liczy się
@01ab: no czyli nie grzeszysz inteligencją.

AUTO SPORTOWE =/= AUTO WYCZYNOWE.

Od dawna umiesz czytać? XD

Ferrari, Lamborghini, Mercedesy AMG, Lancery Evo, Subaru STi itd. to w takim razie też nie są "samochodami sportowymi".

Pojęcie "sport-hatchback" pewnie też ci nic nie mówi... Aż szkoda strzępić ryja.
są sportowymi, a nie udają je poprzez głupkowaty wygląd


@01ab: To chyba te, które przegrały na torze z Hondą Civic Type-R też udają poprzez "głupkowaty wygląd" (albo nawet gorzej - są parodią sportowości, bo mają "rasową markę" i wygląd, a kompromitują się na torze).
Taki Mercedes C63 AMG Black Series to już kompletnie pajacuje ogromnym silnikiem itd, skoro nie potrafi "syfika" pokonać.

Popatrzmy dalej na inne "głupkowato udające sportowość" samochody:
Audi