Wpis z mikrobloga

Gdyby kogoś nudziły hotelarski klimat #gosciniecgraf i #willakarpatia, to mam content medyczny, właściwie z pogranicza #stomatologia.
Kiedyś szukałem stomatologa w #olsztyn, trafiłem na kwiatek pic related - niby średnia 4.4, ale jeżeli ktoś wystawił jedynkę to zaczynało się robić śmieszno-straszno xD
Link do profilu - ale jedynek i ciekawych odpowiedzi jest raptem kilka.
Pobierz ntskj - Gdyby kogoś nudziły hotelarski klimat #gosciniecgraf i #willakarpatia, to mam...
źródło: comment_D2WywMdt5mLmtzbdBEWKJbZEcOKY0ynf.jpg
  • 5
@Midnight_MindDriver:

A jak jest tskich ocen nie wieke to zawsze możliwe że trafiło się kilku malkontentów

Albo to kwestia dobrego pakietu social-media z alledrogo i lokalnych stomatologicznych porachunków(dość dużo pozytywnych recenzji od kont które mają jedną opinię, od negatywnych zresztą dość podobnie).

Ale jak to nie widzisz afery, co to za oszczerstwa, zgłoszę Cię za pomówienia z paragrafu 212 KK (,) Faktycznie, afera nikła, ale przez dość
Pobierz ntskj - @Midnight_MindDriver: 
 A jak jest tskich ocen nie wieke to zawsze możliwe że...
źródło: comment_zt9BUziZVoLbN97p7booVEVgb0t1zc4D.jpg
@ntskj To pisz do Czaplickiej, ona się z chęcią zainteresują kolejną PRową "aferką" :v Lekarz wydaje się bronić, a,nie atakować. Bardziej mnie ciekawi, jak wyglądają dalsze odpowiedzi, o ile w ogóle jakieś są.