Wpis z mikrobloga

@RysiuQuaresma: Hmm... Ważne mecze zrobione, tradeable też (miałem dwóch niewymiennych ifów, także poszło tanio), o wyzwaniu z Romą nie wiedziałem, że tak tanio wyjdzie, także zaraz to ogarnę, dzięki :) A co sądzisz o TOTW17 Upgrade ? Bo tak patrzę i w sumie tylko Bale coś warty jest, więc dosyć słabo.
@areek1996: nawet nie zwracałem na nie uwagi jutro ogarnę czy jest warto ale jeśli to wyzwanie w którym masz dostać jednego ifa, a koszt sbc z min. 40k to nie warto szanse są marne, ze trafisz akurat Bale ale zawsze jakieś są ale realia są takie, ze trafisz jakiegoś noname wartego quick sell, a co do tych wyzwań ligowych ogarniaj jakie paczki są za wyzwanie i jaki sredni koszt wyzwania. Polecam
@RysiuQuaresma: Tak tak, ogarniam przez futbina wszystko :) Jak jakiś piłkarz jest drogi, to szukam zamiennika i jakoś to idzie ;) jeszcze niedawno miałem problem z układaniem tych sbc, no ale teraz już jest okej :) A co do tego TOTW17 Upgrade, to niby koszt około 19k.
  • 0
@d3v_ Dlatego nie robię tej paczki :p Jeszcze jakieś ligowe kończę i zaraz otwieram kilkanaście paczek :p kasa miała na Kante pójść i pewnie jak zwykle się przeliczę... :p