Wpis z mikrobloga

#krakowskiewykopparty zbliża się wielkimi krokami dlatego wypadałoby o nim przypomnieć i sprzedać trochę informacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest nam bardzo miło, że grono firm zgodziło się wspomóc naszą inicjatywę upominkami, które będą do wygrania w konkursach!

Jak dotąd wsparli nas: @niebezpiecznik-pl, @SzaloneLiczby, @nofluffjobs, @Sox-in-the-Box, @loza__szydercow, @Browin, @wafelkigoralki, @x-kom, @Bulbaszka, @NIEKONWENCJONALNA, @andrzeii.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji pytanie, kto byłby chętny na piątkowy bifor? Bo myślimy o zrobieniu rezerwacji. Jeśli chcesz wyjść z Mirkami już w piątek to plusuj pierwszy komentarz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krakow
  • 168
  • Odpowiedz
No akurat jadę po słoiki w czwartek i wracam w sobotę (,)

@devel9k: Zważ na dwie rzeczy.
1) Wpis dotyczy przyszłego tygodnia (nie aktualnego)
2) Skoro wracasz w sobotę, to wówczas jest główna impreza i wtedy możesz śmiało wpaść.
  • Odpowiedz
Pytanie mam do Was, Krakowianie (...)

@boleczaj: Spróbuj może pod tagiem #krakow - większy zasięg, a tutaj tłuszcza jest zainteresowana innymi igrzyskami.

ja bym poszedł na to spotkanie ale się wstydzę bo nie znam ludzi realnie

@Packie_: Też większość z nas nie znała. Zwyczajnie musisz przyjść i zacząć, innego wyjścia nie ma. Nie powiem, żeby to było proste jak bułka z masłem, ale potem jest już tylko łatwiej. Jak przyjdziesz w piątek, to w sobotę będziesz już tym spoko-ziomkiem. (
  • Odpowiedz
Teraz piszesz że unikasz ludzi, a wcześniej że jednak byś poszedł. - To nie jest trochę sprzeczne?

Może się czepiam, może się nie znam, może jestem ignorantem, ale w sumie nie do końca rozumiem czego oczekujesz. Nie będziemy Cię oszukiwać - to jest typowo towarzyskie spotkanie. Nie jest to ani zamulanie na mirko, ani granie w komputer, ani podpieranie ścian. ( ʖ̯)
  • Odpowiedz