Wpis z mikrobloga

Czas zmienić pracę, z kim ja pracuje... #pracbaza #smog #ogrzewanie
Wspomniałem, że zgłosiłem sąsiada, który pali śmieciami to zostałem wyśmiany od nosacza, bo go zgłosiłem.

W tym narodzie nie ma miejsca dla normalnych...
  • 77
  • Odpowiedz
@Kumin: przynajmniej Twój wielki nos ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie będzie wdychał gówna, a reszta "prawilniaków" może iść i się #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@agaciksa: no i to jest wasze myslenie, typowe #!$%@?, ze strachu przed jakakolwiek konfrontacja wszystko chcecie, zeby ktos robil za was. ja zawsze swoje podworko sprzatam sam, przez cale zycie kazdy robi na kazdym kroku jakies nie do konca legalne rzeczy bo inaczej sie nie da wiec uwazam robienie takich rzeczy bez wczesniejszego postawienia sie osobiscie za nieprzyzwoite. rownie dobrze sasiad moze sobie nie zdawac sprawy, ze palenie smieciami realnie wplywa
  • Odpowiedz
@insejn: próbowałeś kiedyś coś takiej osobie wytłumaczyć? Takie rozmowy zawsze się kończą „młoda jesteś życia nie znasz” albo innym nosaczowym tekstem. A jak po nieudanej rozmowie zadzwonisz na straż miejska to będą rozpuszczać ploty żeś złodziej, #!$%@? albo przemądrzały gbur.
Nie boję się, ale wolę mieć w okolicy spokój, a nie bać się że ktoś mi wrzuci przez płot kiełbasę ze szpilkami, którą zje mój pies. A takich #!$%@? jest dużo,
  • Odpowiedz