Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć co oznacza na poniższym banerze słowo "UNIATED"? W sensie, czy to po prostu głupota nazioli, którzy byli w stanie zapłacić srogi hajs za baner z błędem językowym, a z którym bez krzty wstydu paradują, czy to jakieś bardzo niszowe pozdrowienie nazioli, o którym jeszcze nie słyszałem? Jeżeli to drugie, to bardzo bym prosił o źródło, bo gógle pomagają tyle co nic. :/
#4konserwy #neuropa

polecampoczytacheideggera - Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć co oznacza na poniższym ba...

źródło: comment_b9RJwwleQ4xytsN0UEnsk1HAJeBDeg79.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@worldmaster: Nie no, rozumiem. "Unia Tarnów" więc "Uni(a)ted", co jest po prostu głupie, ponieważ słowotwórstwo kiboli w postaci "UNIATED" jest ubogim intelektualnie słowotwórstwem, które każdy przeciętny człowiek zauważy. Poza tym międzyrostek wrzucony w ten sposób doprowadza do słowotwórstwa po stronie języka angielskiego, gdzie słowo "uniate" odnosi się do Kościoła unickiego, czyli tak w zasadzie częściowo odnosi się do Ukrainy, ponieważ zwyczajowo na Kościół katolicki obrządku bizantyjsko-ukraińskiego mówi się "Kościół unicki",
  • Odpowiedz
@_komentator_:

koledzy ci wyżej wytłumaczyli, a ty dalej nie rozumiesz. Kto tu jest idiotą?

Nie chcę spoilerować, ale na pewno nie ja. Patrz komentarz wyżej.

No i dlaczego naziole? Jak czarni robią BLM i inne czarne organizacje, zrzeszenia i ruchy, to ich naziolami nikt nie nazywa.

Nigdzie we wpisie nie wspomniałem słowem o BLM. Skinheadzi posługujący się krzyżem celtyckim wpisują się w schemat działalności rasistowskich organizacji. "Naziol" to mój skrót
  • Odpowiedz
@polecam_poczytac_heideggera: No tak, bo jeśli coś jest pro czarne, pro żydowskie, pro gejowskie jest to ok, jeżeli coś jest pro białe to już rasizm.. Czemu dyskryminujemy swoją własną rasę ? A co do zdjęcia, too bardziej White Uni(A)ted . Gra słów, całkiem inteligentna wbrew pozorom.
  • Odpowiedz
Dlaczego miałbym wrzucić do jednego worka ludzi będących przeciwko instytucjonalnemu rasizmowi z rasistami


@polecam_poczytac_heideggera: wut? BLM to rasiści w pełnym tego słowa znaczeniu, tacy z definicji książkowej. Dzielą ludzi na rasy, wywyższają swoją (czarną) rasę ponad inne i domagają się specjalnego traktowania ze względu na rasę. Rasizm jak cholera!
  • Odpowiedz
Nie no, rozumiem. "Unia Tarnów" więc "Uni(a)ted", co jest po prostu głupie, ponieważ słowotwórstwo kiboli w postaci "UNIATED" jest ubogim intelektualnie słowotwórstwem


@polecam_poczytac_heideggera: Yhm. Ale już słowtwórstwo na mirko jest ok? :)
Słówko jak słówko, wymyslili co wymyślili i wg mnie ujdzie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz