Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki

Wybaczcie, że w dobie gdy wypok żyje aferami i handlem uranem mam takie przyziemne pytanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale wczoraj mój odkurzacz postanowił wyzionąć ducha robiąc przy tym fontannę z iskier. Przyszedł więc czas na zakup nowego. Do tej pory zawsze miałem tylko tradycyjne odkurzacze z workami, ale może to jest okazja zrobić krok na przód i kupić coś na miarę czasów?

Ponieważ mieszkam obecnie w #uk, wybór nie jest zbyt duży, i wszyscy znajomi Anglicy mają albo Henrego albo Dysona.
Prawde mówiąc nie znam żadnej z tych konstrukcji i pomyślałem że zapytam Was.

Ja mam tylko wymagania aby był cichszy od tego poprzedniego, który pracował jak startujący odrzutowiec, no i żeby miał nie małą siłę zasysania, po prostu wierzę, że przekłada się to na dokładność sprzątania.

Jaką konstrukcję polecacie? Czego używacie? Mile widziany krótki argument do obrony swojego głosu.

random2o - Hej Mirki i Mirabelki

Wybaczcie, że w dobie gdy wypok żyje aferami i ha...

źródło: comment_gSFzlg8BGRMM3sfCNJw7MO3mE2OW8PSl.jpg

Pobierz

Mirki jaki macie odkurzacz?

  • Dyson 15.2% (7)
  • Henry 65.2% (30)
  • Inny 19.6% (9)

Oddanych głosów: 46

  • 18
@random2o @Robstar: Też polecam Miele C2 albo C3. Przesiadłem się z jakiegoś "normalnego" odkurzacza i stwierdziłem, że ten poprzedni był chyba miotłą. Różnica ogromna; dobrze zasysa, jest cichy, dobra jakość wykonania, ciekawe jak długo podziała. Chodzi już 3 lata i żadnego problemu nie było.