Wpis z mikrobloga

Witamy, oto kary za piąty wyścig sezonu WEK @ Paul Ricard
--------------------------------------
PRO:


-----------------------------
SEMI:


-------------------------------
AM:


---------------------------------
Łącznie Punkty Karne:


---------------------------------
Szczegóły TUTAJ

Dodatkowo każdy kto choć raz przekroczył linie wyjazdu z alei serwisowej dostał 1 punkt karny gratis
------------------------------------------------------------------------------------------
#acleague
ACLeague - Witamy, oto kary za piąty wyścig sezonu WEK @ Paul Ricard
---------------...

źródło: comment_tFuWtZmVgCVNc2x6uvMIKzNT8MtWwLLa.jpg

Pobierz
  • 11
@ACLeague: @mrfloyd: dostałem powiadomienie, ale z opóźnieniem. Może jakieś lagensy wykopu.

Coś mało kar za pawła ryszarda. Albo było tak czysto ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo ludziom się już nie chce zgłaszać i mają ciekawsze rzeczy do roboty.

Mógłbym zgłosić siebie za to, ze nie sprawdziłem czy się pedały za mocno po podłodze nie ślizgają i kilkukrotnie hamowałem źle, przez co inni mogli mieć problemy z
@ACLeague: Jako niedoświadczony jeszcze kierowca w karach, pierwszy raz miałem kare przejechania przez pit. Nie mając wiedzy stwierdziłem ze skoro juz przejezdzam to zmienię tez opony - myślałem, że to równoznaczne. Jak się okazało stracker pokazał, że zignorowałem karę. Przejechałem też w kolejnym okrążeniu więc, a potem znowu dostałem karę i przejechałem już od razu. Finalnie byłem w PIT 3x :) Proszę o rozważenie unieważnienia DQ. Dziękuję