Wpis z mikrobloga

@BajerOp: @KsiadzMichal: Panowie, srafikom się uszu nie obcina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Suczki nie są bardziej wierne i kochające, na to nie ma reguły. Właściciele SBT wręcz twierdzą, że to chłopaki są bardziej kochające częściej, tyle że suczki bywają łatwiejsze w obyciu. Niemniej nie ma reguły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nini kiedyś taki pies zaczął gryźć swoją Panią na oczach parunastu kumpli, skończyło się na szwach itp, z psem nie wiem co się stało, normalny piesek tej rasy, normalny dom itd
Imho jak widzę te rasy to się boję, widziałem co potrafi.
  • Odpowiedz
@gali20: a ja znam osobiscie 6 wlascicieli takich psow, niektore z nich juz nie zyja i zaden nie mial takich odpalow. Ale masz w jednym racje, te psy bardzo latwo osiagaja stan "in the zone", maksymalne skupienie i trzeba umiec je z tego wybudzic. Bo jak dojdzie do tego agresja to moze byc nieciekawie.

@nini: pomysl czy chcesz kastrowac. Suczki bez kastracji moga miec potem problemy. Moj pierwszy
  • Odpowiedz
@nini: dobry wybor, oprocz chorob nie bedzie rowniez krwawienia po lozkach i podlodze, no i psy nie beda latac za nia jak opętane podczas cieczki. Ale to wnerwiajace bylo jak spotkalem jakiegos kundla bez smyczy na spacerze, kamieniami rzucalem a i tak dalej twardo 5m za mną...
  • Odpowiedz
@nini: kopiowanie uszu jest nielegalne co nie znaczy ze niektorzy weterynarse tego nie robia
A jeszcze bardziej pomyslowi jezdza za granice, tam robia to legalnie.
Mi tam z uszami tez sie podobaja.
  • Odpowiedz