Wpis z mikrobloga

Marek 28 Rzeszów

Zgłoszenie nr 85 z dnia 2018-01-15 00:11:33

Imię: Marek
Wiek: 28
Miejscowość: Rzeszów
Kim jestem?
Admin u dostawcy internetu, dbający coby nikomu internetu do mirkowania nie zabrakło i śmieszne obrazki się szybko ładowały. Introwertyk, jednak nie stronię od ludzi, ale poznawanie nowych to dla mnie mały challange.

Wygląd
No to po kolei, 180cm wzrostu, 72kg wagi wypracowanej w pocie czoła (ciężko było przytyć tę parę kilo ), ślepia niebieskie, gdzieś kiedyś słyszałem, że podobno ładne, ale ja tam się nie znam. Włosy ciemny blond, z siwą grzywką ale nie, nie farbuję się, genów tez sobie nie wybierałem :P

Zainteresowania
Zawsze na pierwszym miejscu w zainteresowaniach jest u mnie muzyka, słucham zawsze i wszędzie, szlajam się po koncertach namiętnie i często, kierunek raczej rockowo gitarowy, tak mi w duszy gra. Pasjonuje mnie kosmos, lubię fantasy czy to w wydaniu książkowym czy filmowym, seriale animowane z prymitywnym humorem w wydaniu krajowym i zagranicznym. Do powyższych mogę jeszcze w sumie siłownię bo od jakiegoś czasu uczęszczam

Czego oczekuję?
Zawsze wychodzę z założenia, że trzeba się najpierw zaprzyjaźnić, zbudować solidne fundamenty pod coś poważniejszego.
Więc czego oczekuję ? Pozytywnej i uśmiechniętej dziewczyny która będzie dla mnie i przyjaciółką i partnerką.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Mogła by to być letnia wędrówka bieszczadzką połoniną, albo długa rozmowa przy herbacie w jakiejś przytulnej knajpce gdy na zewnątrz pada zimny listopadowy deszcz.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Śluby, dzieci? W sumie póki co ciężko mi siebie wyobrazić w rolach męża i ojca, ale nie mówię nie. Alkoholu nie piję, papierosów też z reguły nie palę, chociaż raz na ruski rok zdarzy mi się w towarzystwie zapalić.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonyrzeszow < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz MirekSzukaZony - Marek 28 Rzeszów

Zgłoszenie nr 85 z dnia 2018-01-15 00:11:33

Imię:...
źródło: comment_kJtDo87g3xz9VKP41z6HtUPiPSwqcGhd.jpg
  • 12