Wpis z mikrobloga

W zeszłym roku, na oddziale geriatrii w jednym z lokalnych szpitali, spędziłem kilkanaście nieprzespanych nocy w strachu o życie bliskiej mi osoby. Cały oddział wyposażony był w najnowocześniejszy sprzęt własnie przez WOŚP. To dzięki nim (i wspaniałej służbie pracowników szpitala), starsi ludzie mogli przebywać w nim w godnych warunkach. Wielki szacunek i wielkie dziękuję.

#wosp
#wosp2018
#feels
Pobierz s.....y - W zeszłym roku, na oddziale geriatrii w jednym z lokalnych szpitali, spędzi...
źródło: comment_GE8IeFo1RAL6uWHK1OYz69dH8cKRXM2P.jpg
  • 14
@Czerwonykaktus: ech, tak, sam Owsiak, bierze hajs z puszek. Nie, jestem mu po prostu wdzięczna za to, że od tylu lat robi to, co robi i dzięki niemu te x lat temu miałam profesjonalny sprzęt w szpitalu. I tak, tak, fundacja, ludzie, tak, to dzięki nim. Ale bez Owsiaka w ogóle by coś takiego pewnie nie powstało, on organizuje co roku tę imprezę i to on jest pomysłodawcą. Więc w skrócie
@savanna w skrócie powinnaś pisać o fundacji WOŚP, a nie o Jurku. To co Ty robisz to właśnie uszczegółowienie, tyle że w złym kierunku.

Edit. Porównałbym to co robisz z Owsiakiem do Wałęsy, który mówi, w skrócie, że obalił komunizm.
@savanna nie mam z tym problemu, po prostu prostuję to co piszesz. Wielu młodych ludzi myśli, że to Owsiak się najbardziej poświęca. Otóż nie, żyje jak pączek w maśle. Mam nadzieję, że chociaż kilka osób przeczyta tą wymianę zdań i się zastanowi nad tym, kto tak naprawdę czyni dobro i w jakim stopniu.
@Czerwonykaktus: a czy mowię o jego poświęceniu? Nie. Nikt nie wymaga, by żył na skraju ubóstwa, oddając ostatnie pieniądze na fundację. Ma prawo do godnego poziomu życia. Przez sam wzgląd na inicjatywę jest przeze mnie szanowany. A nie odchodzi mnie, czy stać go na willę czy na chatkę w lesie.