Wpis z mikrobloga

Czesc,
Otoz wpadlem ma pomysł, wartościowej stronki, ktora chcial nym wykonac.
Cel projektu to wystawianie opinii o konkretnych miejscach dodawanych przez uzytkownikow badz admina strony, cos na podobe tripadvisor.
Szukam jakiegos tutoriala gdzie robia stronke podobna do tripAdvisor.
Gdy googluje "how to create website with reviews", wyskakuja hasla dotyczace recenzji kreatorow stron internetowych :/ albo jak zrobic je w WordPress, a nie chcial bym zbytnio z tego korzystac bo nie znam sie na php :/
Mam pojecie o Javie i javaScript, poznalem glowne pakiety springa ewentualnie mogl by byc tez .Net.
Znacie jakies ciekawe tutoriale? Badz projekty do wglądu na github?
#programowanie #webdev
  • 6
  • 0
@ludzik jest to przeciwny przypadek, jednak strona miala by zbierac informacje nie o hotelach i restauracjach a innych popularnych punktach uslugowych. Miala by jednak dzialac podobnie. Dodawanie miejsca/wystawianie opinii.
Nie znalazlem w polskim necie podobnych do mojego pomyslu stron a uważam ze powinmo takie miejsce w internecie byc :)
Chyba ze mowisz o skorzystaniu z gotowych pluginow i WordPressa to nie chcial bym isc ta droga bo nie wiedzial bym co robic
  • 0
@maledorak Wiem, mimo to nadal uwazam ze utworzenie portalu o wymyslonej przeze mnie tematyce jest zasadne, przydatne i opinie na google maps nie wyczerpuja potencjału pomyslu.
A wiec po probach podciecia skrzydel, nadal upieram sie przy swoim i czekam na pomocne tutoriale/ projekty na github :)
@DaxterPoker: Możesz szukać po prostu tutoriali, gdzie robi ktoś np bloga. Zobaczyć jak się programuje dodawanie wpisów/komentarzy i zrobić z tego na swojej stronie dodawanie miejsc/recenzji.
@DaxterPoker: to nie są próby podcięcia skrzydeł, raczej traktuj to jako próby weryfikacji Twoich pomysłów, jeśli ciągle twierdzisz że Twój pomysł jest lepszy od tego co oferuje tripAdvisor i Google Maps i masz ku temu obiektywne przesłanki to jedziesz z projektem :)