Wpis z mikrobloga

UWAGA --- poniższy tekst jest moim osobistym zdaniem na temat przyszłości wymienionych kryptowalut. Nie stanowi jednak porady inwestycyjnej. Nie zgadzam się na to by na podstawie mojego wpisu ktokolwiek wykonywał jakiekolwiek inwestycje. Inwestując na podstawie moich wpisów bardzo mocno ryzykujesz i MOŻESZ WSZYSTKO STRACIĆ. Jest to tylko MOJA WŁASNA OPINIA do której każdy w wolnym kraju ma PRAWO.
Żadna z informacji tutaj zawarta nie jest "rekomendacją" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715

""Od wczoraj nie zbyt obserwowałem rynek, widzę że czerwono na rynku. Ale to nic. Moim zdaniem ta cała korekta prędzej czy później się zakończy. Uważam że najbliższe 2 lata marketcap całosci krypto będzie ciągle rósł z korektami po drodze oczywiście.

Odnośnie altów takich na rok czasu. Uważam za pewniaki do bardzo sporego zarobku w przypadku trzymania tego minimum rok czasu:

IOTA, Oyster, PFR, ( digiPulse -- ale tutaj nie jestem pewien tak mocno ) i szukam jeszcze z 5 aktywów w które wejdę.
Dla mnie wymienione aktywa są PEWNIAKAMI na rok czasu.

Dzisiejsze ceny IOTA = 3,72 dolara Oyster = 2,05 USD Payfair = 0,42 USD digiPulse = 7,58 USD

zapiszę sobie ten wątek i porównamy sytuację za rok. ""

#kryptowaluty #oyster #iota #digipulse #payfair #pfr

UWAGA --- powyższy tekst jest moim osobistym zdaniem na temat przyszłości wymienionych kryptowalut. Nie stanowi jednak porady inwestycyjnej. Nie zgadzam się na to by na podstawie mojego wpisu ktokolwiek wykonywał jakiekolwiek inwestycje. Inwestując na podstawie moich wpisów bardzo mocno ryzykujesz i MOŻESZ WSZYSTKO STRACIĆ. Jest to tylko MOJA WŁASNA OPINIA do której każdy w wolnym kraju ma PRAWO.
Żadna z informacji tutaj zawarta nie jest "rekomendacją" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Amelcio: Żadna z informacji tutaj zawarta nie jest "rekomendacją" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715
  • Odpowiedz
@Catiowiec: dzięki za podpowiedź. Wiem że generalnie dla kryptowalut nie muszę zamieszczać tego typu wpisów. Ale tutaj jest niestety kilku kretynów którym staje na myśl taką by mnie obrazić. Więc dodaję od zawsze praktycznie taki lub podobny wpis.
  • Odpowiedz
nie napisałeś w sumie nic nowego co można znalezć pod tagiem #kryptowaluty z ostatnich kilku dni.


@MrsMsx: i nic lepszego niże większość wpisów tutaj co chwila dodawanych. Skoro inni mogą to i ja. Dziękuję Pozdrawiam. Kto chce to czyta moje wpisy. Jakoś inni nie posiadają 289 osób obserwujących Ciebie chyba nie czytają bo obserwują Ciebie 2 osoby. Jaka jest ku temu przyczyna. nie uważasz?Nie chcesz nie czytaj. Mam
  • Odpowiedz
Jestem ciekawy w jakim wieku jest doradca finansowy. To istotna informacja. Chyba że to jakaś tajemnica.

Dobrze by było gdybyś uzasadniał picki.


@CampbellPrice: nie jestem doradcą finansowy. Przeczytałeś? Bo chyba nie. Jeszcze raz Tobie przytaczam wpis poniżej oznacza jedno: NIE SĄ TO PORADY ANI FINANSOWE ANI INWESTYCYJNE lecz MOJE WŁASNE ZDANIE na dany tema . Wszystko w temacie dziękuję Pozdrawiam. :

UWAGA --- poniższy tekst jest moim osobistym zdaniem na
  • Odpowiedz
Człowieku, twoje prognozy się tyle razy nie sprawdziły, że nie dziw się że każdy się z ciebie śmieje xD


@Tommy__: praktycznie każda moja prognoza się sprawdziła. Nie zamierzam się Tobie tłumaczyć. Tak jasne śmieje się ze mnie 289 osób obserwujących moj profil. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Czy możesz udzielić informacji ile masz lat? Jest to istotna informacja od której zależeć będzie czy podążę za twoimi poradami finansowymi.


@CampbellPrice: Jeszcze raz powtarzam:

NIE UDZIELAM ŻADNYCH PORAD INWESTYCJNYCH ani
  • Odpowiedz