Wpis z mikrobloga

@majkaro: virgin mobile
- polecam pod kątem zasięgu i braku kłopotów z połączeniami
Niedawno miałem podobny problem i nad odpowiedzią spędziłem sporo czasu. Wydaje mi się ze wybrałem optymalnie, stąd, z czystym sumieniem polecam
  • Odpowiedz
  • 0
@majkaro Plush. Oferta za 25zl. 10GB, rozmowy i SMS bez limitu. Dodatkowo dostajesz dodatkowo GB za staż. Kolejny plus że umowa bez okresu trwania.
  • Odpowiedz
@majkaro Ja mam Viking Mobile. 29 zl nielimitowane smsy, mmsy, minuty do wszystkich, 15GB internetu, plus 1GB jako bonus za autodoładowanie. Internet chula aż miło, z zasięgiem również brak jakichkolwiek problemów. Niewykorzystany pakiet internetu przechodzi na kolejne miesiące.
  • Odpowiedz
- polecam pod kątem zasięgu i braku kłopotów z połączeniami


@s3kawka: Play to ostatnia sieć, którą można polecać z takiego powodu. Play ma zdecydowanie najgorszą sieć ze wszystkich operatorów.
  • Odpowiedz
@ms93: zwłaszcza że virgin mobile korzysta z sieci Ery i play....
Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
Wcześniej byłem w Plusie ale starych abonamentowiczow traktowali jak gówno (nowych raczej też ru<4ali).
Nim podpisałem umowę z virgin mobile sprawdziłem większość sieci (kupowałem startery i testowałem)
Jestem całkowicie przekonany że wybrałem dobrze i świadomie
Nie neguje jednak ze mogą być lepsze oferty.
W każdym razie polecam virgin mobile bo jestem zadowolony (o
  • Odpowiedz
@s3kawka: Ery nie ma od 2011. Jest T-Mobile. Virgin jest operatorem wirtualnym na Playu + korzysta z roamingu krajowego Playa w T-Mobile, jeśli w danym miejscu nie ma zasięgu Playa (ale jeśli jest zasięg obu sieci, to priorytet ma zawsze Play). Takie skakanie między sieciami powoduje rozłączanie internetu i połączeń + chwilowe dziury w zasięgu. Play wprowadza też od czasu do czasu ograniczenia prędkości internetu w roamingu, ale nie wiem czy
  • Odpowiedz