Wpis z mikrobloga

NIe pozdrawiam ukraińskich przewoźników #uber w #katowice, zamówiłem ubera i podczas rozmowy przez telefon usłyszałem tylko, cytuje 'wżdu wżdu wżdu' i jakaś plątanina ukraińskich słów z czego nic nie zrozumiałem ( nie znam ukraińskiego). Skończyło się tak, że musiałem anulować przejazd za co pobrało mi z karty 10 zł i zamówiłem jeszcze raz przejazd tym razem u Polaka za co zapłaciłem zgodnie z taryfą i zawiózł mnie na miejsce bez żadnych problemów #zalesie
  • 8
@emqu16: mi dziś koleś dał 4 gwiazdki bo mi ustawiło znacznik ulice dalej mimo że specjalnie sprawdzałem 2 razy czy dobrze zaznaczam a potem korektę zrobiłem,a to nie była moja wina tylko aplikacji i gps,za to #!$%@? dałem 3 gwiazdki nich #!$%@? w tym swoim punto.
@emqu16:
W zasadzie to tylko twoja wina bo powinieneś znać ukraiński. W takich Biedronkach to byś nie dał sobie rady, bo tam nie wymagają od pracowników znajomości polskiego tylko od kierowników znajomości ukraińskiego.
Nie mówiąc już o tym że Katovitsiv czy Khozhiv to tak naprawdę odwieczne ukraińskie miasta (niebiesko żółte kolory śląskiej flagi to niezbite potwierdzenie tego więzi z Ukrainą) i Lachy jedynie je bezprawnie okupują (podobnie jak Peremyshl i Krakiv,