Wpis z mikrobloga

@py15: lepiej umrzec tak niz bedac cale zycie przegrywem
@Adriian321: nie znasz logiki rozowych paskow, dla nich to co obce jest z natury lepsze. Tak juz maja zakodowane, dlatego jak przyjedzie Alvaro z Hiszpanii to od razu leca mu na #!$%@?, z kolei w Hiszpanii Alvaro zadna nie chce, wola czarnoskorych, ktorych nie chcialy rozowe w Afryce. Tak to dziala.
@kwasnydeszcz: nie, nie bylem i nie wiem czy bede
stworze potomkow

@wyjde_z_przegrywu: Dobry pomysł... Stary mi wypominał że jestem dla niego "przegrany"(takiego słowa użył) bo niedługo 30 lat mam a on nie ma wnuków (,) #!$%@? moja wina że #!$%@? on zrobił tylko 1 dziecko i to z #!$%@?ą łuszczycą? Jestem w #!$%@? brzyki, latem nie mogę chodzić w krótkich spodenkach bo wyglądam jak ofiara pogryzania przez 1000 owadów XD same czerwone plamy.
@wyjde_z_przegrywu


@Adriian321: nie znasz logiki rozowych paskow, dla nich to co obce jest z natury lepsze. Tak juz maja zakodowane, dlatego jak przyjedzie Alvaro z Hiszpanii to od razu leca mu na #!$%@?, z kolei w Hiszpanii Alvaro zadna nie chce, wola czarnoskorych, ktorych nie chcialy rozowe w Afryce. Tak to dziala.

Zaraz, zaraz to piszesz że nie masz różowego a 30 się zbliża i robisz się w tym komentarzu na