Wpis z mikrobloga

#telekomunikacja #telefony Mirki podpowiedzcie, gdzie warto uciec z orange? Obecnie mam abo za 40 zl. W perspektywie 2-3 miesięcy mam też plan przenieść numer żony. Czy macie dobre doświadczenie z NJU mobile? Czytając ich ofertę (abo: rozmowy bez limitu, smsy i mmsy bezlimitu i 10 GB internetu) za 29 zł byłbym bardzo kontent, a dodatkowo, drugi numer za 9 zł. (czyli 38 zł za dwa numery). Tylko czy nie ma tam jakichś dziwnych kruczków w umowie? No i czy lepiej na kartę czy abo? A druga sprawa: czy przechodząc z orange do NJU będę musiał mieć telefon bez orangowego simlocka? A może polecacie innego operatora?
  • 6
  • Odpowiedz
@uzytkownik_zablokowany: Ja mam nju i polecam mam teraz 30 gb internetu, rozmowy itp nielimitowane 29zl/ms , jestem od roku w abonamencie na który i tak jest umowa na czas nieokreslony czyli kiedy chce moge zakonczyc wiec polecam , a co sima to jak kolega wyzej orange=nju
  • Odpowiedz
@ptasiek2: Ogólnie do Orange nic nie mam, ale ich oferta dla przedłużających jest masakryczna. Obecnie (pomimo abo 40 zł) zawsze płaciłem więcej, bo a to poszedł jakiś MMS (dodatkowo płatny) czy rozmowa z numerem stacjonarnym (oczywiście też płatny) :-( Ogólnie nie dzwonię, ani nie piszę jakoś dużo. A orientujesz się, czy musiałbym zdejmować simlocka w telefonie? A może polecisz inną sieć?
  • Odpowiedz
@uzytkownik_zablokowany:

ale ich oferta dla przedłużających jest masakryczna


Nie jest to prawda. Ich oferta dla przedłużających jest świetna, tylko trzeba wykazać elementarne zainteresowanie tematem jak tę świetną ofertę dostać, zamiast narzekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

19,99 PLN za plan standardowy i skrócenie obecnej umowy nawet o 4 miesiące to zła oferta? (5GB + 5GB za przedłużenie)
  • Odpowiedz
@uzytkownik_zablokowany: Zachęcamy do zapoznania się z ofertą miśka :) W Plush ABO za 25 zł otrzymasz nielimitowane rozmowy i wiadomości, 10 GB neta oraz pakiet Social Media. To wszystko w ofercie na czas nieokreślony, to Ty decydujesz kiedy zmienisz lub zakończysz umowę. Dodatkowo biorąc drugi numer w tej opcji, obydwa otrzymają po 5 zł rabatu na abonament. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz na: specjalista_plus@plus.pl powołując się na nick z tego portalu
  • Odpowiedz