Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie jak te jełopy walcza o ten 1% od Owsiaka, kiedy setki milionow zlotych pisiory czy platformersy przelewaly mafiom gorniczym czy innym nierobom, albo zaluja hajsu dla uciekajacych z polski lekarzy, no ale ten chrum kwik lekarze nie lecza, a zakurzony sprzet mnie wyleczy, bo jest od Owsiaka.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Nie jestem ani przeciw WOŚP, ani specjalnie za, ale krótka historia z życia mojego #rozowypasek. Była na praktykach w szpitalu jako pracownik biurowy gdzieś koło 2013 roku zanim się jeszcze poznaliśmy. Akurat przyjechał sprzęt z WOŚP - jakiś jeden inkubator czy coś w tym stylu. Umowa ze szpitalem przewidywała jednak, że WOŚP musi być promowany, więc nakleili serduszka na wszystkie inne inkubatory i prawie cały sprzęt
  • Odpowiedz
nakleili serduszka na wszystkie inne inkubatory i prawie cały sprzęt na oddziale ginekologicznym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozdali też serduszka w biurach, lekarzom itd., którzy z kolei rozkleili je na drzwiach, identyfikatorach, windach czy szybach przy recepcji, a dodatkowo odruchowo do dzisiaj lepią je na nowym sprzęcie na ginekologii - bo myślą, że tak trzeba.


@wojtas_mks: skąd wzięli te serduszka?
  • Odpowiedz