Wpis z mikrobloga

  • 0
@w_o_w Jednak to jedyny argument obrońców WOŚP, a sprzętu od WOŚPu aż tak dużo nie jest. Ostatnio zbierali u mnie w mieście na sprzęt medyczny do jakiegoś szpitala w Afryce, nikt prawie nic nie dawał ale jakoś uzbierali, a na WOŚP to każdy da bo "głupio nie dać"

WOŚP zamiast sprzętu powinien sponsorować operacje, to jest ratowanie życia, a nie zakup sprzętu, który się kurzy bo juz zakupiono nowy.
  • Odpowiedz
@Reezu: Super, że wiesz co powinni robić lepiej. Tylko zamiast mówić to mnie, może odezwij się bezpośrednio do nich?
I co to znaczy 'jedyny argument obrońców WOŚP'? Przed czym trzeba ich bronić?
To jest dobrowolna zbiórka...
Nie chcesz - nie dajesz. Nie chcesz by władze samorządowe się dorzucały - nie głosujesz na nich.
To jest tak proste, że nie wiem z czym tu można mieć problem.
Jesteś też przeciwnikiem zbiórek
  • Odpowiedz
  • 0
@w_o_w z udziałem Caritasu już słyszałem pewną historię, byłem na miejscu i zobaczyłem prawdę, od tamtego momentu rzygam Caritasem, Szlachetna paczka bardziej do mnie przemawia. Ogółem pomoc komuś do mnie nie przemawia z jednego prostego powodu, skoro ja zapracowałem na swój sukces, ktoś inny tez mógł na niego zapracować. Nie rusza mnie to, ale zastanawia jaki jest w tym sens? Czemu akurat medycyna, a nie np. Straż Pożarna czy Policja? Tam
  • Odpowiedz
90% sprzętów na całym oddziale


@wojtas_mks: na którym oddziale? u twojego różowego (gdzie?) czy w trzech randomowych szpitalach? i mówisz, że to nie WOŚP dostarczyła ten sprzęt, tylko usłużny personel ponaklejał jednorazowe nalepki, bo PR itd.? Mam radę, kopnij się do szpitala w Świdnicy i sprawdź osobiście. W Chorzowie ewidentnie masz fabryczne oznaczenia, Twoje trzecie zdjęcie jest zapożyczone ze strony WOŚP i nie świadczy o niczym - dokładnie tak, jak
Wotto - > 90% sprzętów na całym oddziale

@wojtas_mks: na którym oddziale? u twojeg...

źródło: comment_jfxpry6fs5F3UZ4vMDZUGR6eBPQkQlqC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wotto: Człowieku, ale co Ty chcesz mi udowodnić? Piszę jak było/jest, bo znam sytuację. Dostarczono jedną maszynę, a naklejki pojawiły się na całym oddziale i w "częściach wspólnych". Tyle. Może dyrektor się podjarał i liczył na więcej, może personel coś źle zrozumiał, może wpadli do szpitala nieznający tematu wolontariusze. Nie wiem, nie mój problem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdjęcia były przykładowe, bo w mojej mieścinie bywam
  • Odpowiedz
Umowa ze szpitalem przewidywała jednak, że WOŚP musi być promowany


@wojtas_mks: ale tak napisałeś, potem dałeś randomowe zdjęcia z netu, żadnych konkretów, różowy pasek opowiedział, więc ty "znasz sytuację". Jeśli to nie twój problem, to po co w ogóle piszesz? Słabe
  • Odpowiedz
@Wotto: Pisałem, że te fotki randomowe. To o "promocji WOŚP" to informacja przekazana pracownikom więc lepili serduszka bez opamiętania. Nie wiem z kolei co Ty chcesz mi przekazać i jaką wartość dodaną mają Twoje posty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wpisujesz się w durną nagonkę na WOŚP na anegdotycznych przesłankach, tyle chciałem przekazać. Pytanie o wartość dodaną zwróciłbym do nadawcy-zadawcy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Wotto: wiedza z pierwszej ręki
anegdotki i durna nagonka

Pick one ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nigdzie nie napisałem, że to wina WOŚP. Może szpital źle zrozumiał o co w tym chodzi, chciał się popisać przed mediami, albo liczył na dodatkowy sprzęt. Nie wiem. Efekt jednak jak powyżej, czyli "nieco" zła ocena sytuacji przez mieszkańców.
  • Odpowiedz