Wpis z mikrobloga

@mustafas00: Tusz, za to drukuje w kolorze. Jak szukałem drukarki to w tej cenie nie było laserowego urządzenia wielofunkcyjnego drukującego w kolorze.
Tusze nigdy mi nie zastygły, wprawdzie drukarkę mam dopiero od ok. pół roku. Drukuję zwykle co kilka dni. Najdłuższa przerwa była w okresie świątecznym - około dwa tygodnie.
@mustafas00: Ja wszędzie kupuję Epsony WF-2660, do których możesz mieć wieczne tusze albo system CISS. Drukowanie śmiesznie tanie, świetnie pracuje w sieciach, automatyczny dupleks, adf, skanowanie do maila, do chmury, komunikacja z telefonem. Kawał świetnego sprzętu
@mustafas00: Powiem tak: byłem sceptyczny co do tuszu, w pierwszej kolejności szukałem laserowej. Ale jak porównamy ceny eksploatacji, to te brothery przebijają większość drukarek w podobnym przedziale cenowym (te ok. 2000 stron za pojemniczek w cenie 20zł to nie mit). Mogę zatem kupić oryginalne tusze bez kombinowania, zamiast szukać tanich tonerów, do tego mogę drukować w kolorze, na co musiałbym dołożyć niemało żeby mieć laser drukujący w kolorze tak samo tani
@zielony041: Epsony właśnie też były na pierwszych pozycjach w rankingach ekonomicznego drukowania, ale droższe od Brothera, którego mam i który w zupełności mi wystarczał, w momencie zakupu i również obecnie. Mój znajomy też sobie chwali Epsona.

Zatem @mustafas00 epsonom też się przyjrzyj.
@kravforth: 2660 kupuje cyklicznie za 349, ciss kosztuje niecałe 200zł. W okolicach 550zł wychodzimy ze świetnym sprzętem, dobrej jakości (w końcu biznesówka) i drukiem za grosze kupując tusze w butelkach (~10zł/100ml).
@kravforth: @kofiej: @zielony041: Kupiłem drukarkę, wydałem dość dużo bo 1479zł.
Drukarka posiada drukowanie duplex (automatyczne), jest bezprzewodowa, ksero oraz skaner. W zestawie dostałem 4 tusze (bo tyle wchodzi do drukarki) + 4 kolejne. Jeden oryginalny tusz (buteleczka) kosztuje 50zł, czyli komplet 200 zł (oryginalne, nie rozglądałem się za zamiennikami). No i jest ekonomiczna. Dla mnie to lot w kosmos, gdyż dawno temu miałem drukarkę za 300zł, która non stop
@Blizzdriguez:
Moje wrażenia są mieszane. Sieć bezprzewodowa (przez internet) działa fatalnie chcąc zdalnie coś wydrukować działa to mozolnie i bardzo długo. Jedna strona potrafi się drukować 3 minuty. Tak się składa, ze korzystam ze smartfona i tableta i tam posiadam oprogramowanie do łączenia zdjęć w pdf, itp. Muszę to wszystko przesyłac na laptopa z którego obsługa wygląda b. dobrze, ale muszę się rozłączac i internetem i łączyć z siecią drukarki, zeby