Wpis z mikrobloga

@TheFlash: tu mi bardziej chodzi o bronienie gatunku polaka, każdy kraj ma swoje cechy i nie powinniśmy się tego wstydzić. No, może poza januszostwem, które zrodziło się za komuny. Jeśli chodzi o klasyczne disco polo (czyli ci od bara bara) to jeszcze jest to do zniesienia, o wiele bardziej wolę od tego co jest dzisiaj produkowane
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: do zniesienia? No tak, te ambitne teksty, hehe segz, r u c h a n i e, BARA BARA XD Nie, to jest nie do zniesienia, mimo, ze jestem Polakiem, nie mam zamiaru bronić tego smrodu, nie przyznaję się do tej części historii polskiej muzyki. Wolę wspierać chociażby reprezentantów polskiej muzyki wave, którzy robią coś świeżego, co jest znane poza granicami kraju a co najważniejsze - szanowane.

A, i
  • Odpowiedz
@maxx92: Dla mnie "stare" disco polo jeszcze ma szczątki rigczu, dziś wystarczy ci tekst typu "o la la li, ruda Zośka z klubu dała mi" w teledysku dwudziestoparoletnie BMW kuzyna i garstka Karyn z lokalnych liceów/technik co by dupą ruszały, no i jako taki głos. A potem jak masz farta i fejm to za parę miesięcy na 80% wesel/imprez w Polsce będzie lecieć twój utwór.
  • Odpowiedz