Wpis z mikrobloga

Witajcie,

Dziś wysłałem do @Moderacja zgłoszenie dotyczące komentarza na Mikroblogu. Komentarz wprost doradzał gdzie i jak zakupić produkty podrabiane- wszelakie (komentarz akurat dotyczył bezpośrednio zegarków). W zgłoszeniu doprecyzowałem co jest jego powodem. Decyzją "38t2" zgłoszenie to zostało uznane za nieprawidłowe.

W mojej opinii jest to jawne przyzwolenie Administracji Serwisu na obrót podróbkami. Przynajmniej ja nie chcę z takim serwisem mieć nic wspólnego.
  • 18
@enforcer: cóż, masz całkowitą rację z tym, że odejść z takiego miejsca to jedyne rozwiązanie.

Dziękuję wszystkim, z którymi miałem przyjemność tutaj dyskutować :) Wiele się nauczyłem i dowiedziałem. W szczególności za rozważania dziękuję (kolejność przypadkowa): @Jarczur @niedlapsa @pizzabhoy @savagetommy @thewickerman88 Jeśli kogoś pominąłem- przepraszam. Wszystkiego dobrego :)
@AntoniPatek ej no co Ty, od ludzi z lekkim upośledzeniem umysłowym wymagasz normalnej reakcji? Wszystkich tu nie naprawisz, na tym polega uświadamianie, a zasady gry są zazwyczaj niekorzystne dla tych którzy mają rację. Ze świata się nie wypiszesz. :) jest trochę fajnych ludzi pod tagami, lubimy sobie poczytać Twoje wpisy, jak masz jeszcze czas to je wrzucaj. :) 95% użytkowników i tak traktuje ten portal jako zbiór śmiesznych obrazków. Wrzucaj na czarną,
@AntoniPatek: choć znamy się tylko z internetów, to zdążyłem wywnioskować tyle, że raczej decyzji nie zmienisz i ją szanuję. Wykop traci dzisiaj cichego bohatera, który uszczęśliwiał małą, ale wartościową grupę użytkowników.
Jeśli zmienisz zdanie, to do przeczytania w następnym wpisie, a jeśli nie, to życzę zdobycia zegarkowego Graala oraz dalszego rozwijania się w naszej pasji.
Pozdrawiam!
@AntoniPatek: To nie jest dobra decyzja. Na żaden z Twoich zegarków nigdy nie będzie mnie stać. Ale miło poczytać kompetentne recenzje o geniuszu ludzkich rzemieślników i artystów. Jeśli opuścisz ten portal, to troszkę tak jak byś się poddał. Kto wtedy będzie uświadamiał Mirków o przewadze oryginału nad podróbką? To jest praca na lata. Pozdrowienia i mam nadzieję, że przemyślisz swoją decyzję.