Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak kiedyś wspominałem że zastanawiałem się co ja robię ze swoim życiem oglądając pierwszy odcinek Esmeraldy na TV4 i potem w ciągu następnych kilku dni obejrzałem pozostałe 136 odcinków, szczęśliwie odnalezionych na cda z pierwszej emisji z 1998 roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od jesieni sprawy zaszły tak daleko że aż zostałem moderatorem na forum o telenowelach, ba planuję się chyba zapisać na hiszpański żeby oglądać telenowele w oryginale. Grunt to znaleźć sobie jakieś unikalne hobby, moja różowa nie podziela wyraźnie tego entuzjazmu zasysając coraz to nowe produkcje typu Belfer, Gra o tron czy House of Cards xD W gruncie rzeczy to odwróciły się trochę te role bo to różowe powinny oglądać ckliwe, schematyczne romansidła, ale wyszło jak wyszło ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS: W telenowelach serio jest więcej ciekawych akcji, tam do końca nie wiadomo kto jest czyim ojcem, synem, dziadkiem i dlaczego. Zajebiste jest też powielanie scenariuszy zapominając o tym że w międzyczasie doszły takie możliwości jak badania DNA, dzięki czemu nie trzeba zastanawiać się przez 50 odcinków czy dziecko należy do Lucia czy Jose Armando ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#seriale #esmeralda #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 32
  • Odpowiedz
@ZygmuntZelazny: O proszę :D Ja się znakomicie relaksuje przy takich telenowelach, tam wszystko jest podane jak na tacy, wszystkie intrygi i tak dalej są wyjaśniane przez bohaterów jak małemu dziecku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tureckich nie bardzo lubię, ale te latynoskie uwielbiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZygmuntZelazny: Hmm.. Esmeralda :D. Na CDA jest już 91 odcinków z powtórnej emisji na TV4, zanim obejrzysz te 91 będą wszystkie 137 bo 8 lutego kończą emisję i pewnie dopiero potem w wakacje będzie powtórka od 1 odcinka. Drugi klasyk to Zbutnowany Anioł albo Jesteś moim życiem, opcjonalnie najbardziej hardkorowo to klasyczna Niewolnica Isaura, to akurat się ogląda szybko bo polska wersja liczy 15 odcinków po około godzinę - wszystko
  • Odpowiedz
@PrawyKuba: No przecież wiem, z tym że oni mieszają teraz tymi porami emisji, teraz lecą po 2 odcinki dziennie i od 8 lutego znowu jakaś nowa telenowela wchodzi na miejsce Esmeraldy, pewnie ponownie dopiero w wakacje poleci. Całe szczęście że regularnie pobieram sobie jak wrzucają, HD to nie jest ale lepsze niż kopia z VHS-ów z szumami na dźwięku.
  • Odpowiedz