Wpis z mikrobloga

@Ryzu17: a może lepiej niech oglądają, może jeszcze znormalnieją. Bo niedługo wszystko będzie seksistowskie, podrywanie i łączenie w pary mieszane też i homo sapiens wyginie.
  • Odpowiedz
@bartmil555: Jak przez rok tego nie ogarnąłeś to raczej marne nadzieje, po prostu odpuść sobie rozmyślania, bo to najwyraźniej nie jest twoja najmocniejsza strona xD

BTW mało który horror jest w stanie mnie przestraszyć ale nigdy nie miałem problemów z tym dlaczego te filmy były tak klasyfikowane ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kamien23: co za bzdura, przeciez to byl chyba pierwszy tak popularny serial, gdzie wlasnie propagowano tolerancje wobec praktycznie wszystkiego. Zona lesbijka, frywolny seks, homo malzenstwa, ojciec trans, dzieci z probowki, adopcja, imigranci, wolnosc wobec religii. Do tego szereg innych tematow tabu w tamtych czasach i wszystko to przedstawione w zabawny sposob.
  • Odpowiedz
@kamien23 millenialsi nie lubią Przyjaciół, bo dziś ich formuła jest dziś przestarzała. Jak ten serial wyszedł, to to była nowość, a dziś jest pełno produkcji tego typu. No i mnie strasznie drażnią śmiechy publiczności co 10 sekund, przez to nie jestem w stanie tego oglądać :/
  • Odpowiedz
@kamien23: Co #!$%@?? Ja jestem milennialsem, mój rówieśnik miał wszystkie sezony w oryginale na DVD. Kto niby dopiero teraz wyszedł spod kamienia i ogląda Friends? XD

@whiteglove: Serial skończono emitować, gdy spora część milennialsów była już w liceum. Co niby było w nim przestarzałe (zwłaszcza w stosunku do opóźnionej o 20 lat Polski)?
  • Odpowiedz
@kamien23: tylko, że troszeczkę to prawda xD Co drugi odcinek przypominanie, że była żona Rossa to lesbijka i HAHAHAHA lesbijka czaisz XD i musi robić swoje lesbijskie rzeczy XDXDXD o jak kisne xD
  • Odpowiedz