Wpis z mikrobloga

Myślicie, że warto zainwestować teraz w karty Wesleya Snejidera? Odszedł z Nicei do Kataru bodajże, overall 83, a aktualnie można go kupić za 1,6-1,7k. Jeśli niedługo wyjdzie sbc o ifa, to zarobek raczej pewny.

#fut #fifa18
  • 17
@tylkowufi: Dzięki, bardzo fajny pomysł. Kupiłem sobie 40 na licytacjach, średnio po 1700. Będą leżały i czekały na lepsze czasy (myślę że to kwestia dwóch miesięcy) w lobby licytacji. Na pewno podrożeją, myślę że do 3-4k. To nie tylko overal ale i znane nazwisko. Wystarczy spojrzeć co się stało z kartą Evry, który został zawieszony przez UEFA i wyrzuony z klubu.
@Veyn: ja mam 60 kupionych po 1,5k :) Myślę, że nawet jeśli przy TOTY nie wyjdzie żadne sbc o ifa, to przy zimowych otw będzie na pewno zapotrzebowanie na karty 83 do sbc, więc maksymalnie na początku lutego powinien być profit ;)
@tylkowufi: No tak, ale nie wiem czy warto ich sprzedawać na przepalenie w tych SBC bo cenę fajniejszą potem może osiągnąć. A 83 jakiekolwiek to byś podczas TOTY taniej wyrwał niż 1,5-1,7. A SBC o IF-a nie będzie, będzie SBC o nowe OTW na początku lutego. 83 trochę podrożeją ale na pewno nie tak jak przy SBC o Ify
@tylkowufi: Takiej wysokiej nie osiągnie, bo chyba ciągle będzie w grze jeśli jego drużyna jest w grze. Evrę jednego na próbę kupiłem jak czytałem o tym wywaleniu go za 1,2k, ale przepaliłem w jakimś SBC jak był jeszcze tani, podrożał gdzieś z czasem. Ciekawe czy będzie wciąż drożał i podniosą mu widełki i dojdzie do takich 50k
@tylkowufi: Właśnie też sprawdziłem i widzę. Tym lepiej. Ale i tak nie podrożeje do tego stopnia bo Evrę wcześniej usunęli i krócej wypadał z paczek. Z drugiej strony przypadek jest bardzo, bardzo podobny. Ta sama liga, podstarzała gwiazda, znika z gry. Informacje o wywaleniu Evry pojawiły się 10 listopada, czyli na wczesnym etapie gry. No ale i tak Sneijder powinien podrożeć.