Wpis z mikrobloga

Hej, chciałem Wam krótko przedstawić pomysł na mój projekt poboczny. Każdy komentarz jest mile widziany.
Wielu z nas znalazło, bądź znajdzie się w sytuacji kiedy potrzebuje feedback'u. I nie chodzi mi tutaj o post na wypoku w stylu "Co sądzicie o moim pomyśle na projekt?".
Wyobraźcie sobie, że prowadzicie warsztaty dla grupki 10 osób i chcecie dowiedzieć się jak Wam poszło. Z moją aplikacją wyglądałoby to tak:
1. Tworzysz wiadomość z kilkoma pytaniami np. "Która część wykładu najbardziej Ci się przydała?" albo "Czy poleciłbyś mnie znajomym?".
2. Nie potrzebujesz nikogo dodawać do znajomych, tworzyć grup, drukować ankiet, wypełniać formularzy - po prostu klikasz "Wyślij" i każda osoba z aplikacją w obrębie 5-10 metrów (i włączonym trybem nasłuchiwania) dostanie wiadomość na którą może łatwo odpisać.
3. Anonimowe odpowiedzi zostaną do Ciebie przesłane po kilku minutach.
Dla mnie ciekawe jest zastosowanie tego "broadcast'a" wiadomości do telefonów z aplikacją znajdujących się nieopodal. Osobiście użyłbym tego bardziej niż np. formularzy Google'a, ale co Wy o tym myślicie?
#programowanie #pomysl
  • 7