Wpis z mikrobloga

Jak patrzę na większość wpisów pod tagiem #kryptowaluty to jednak utwierdzam się w przekonaniu, że wykop to wylęgarnia raka, co drugi wspis o pompie i spadku, dzieci jarają się każdym drgnięciem słupków aż pod stan zawałowy, nie nadążam wrzucać na #czarnolisto , przecież każdy widzi jak wyglądają wykresy, nie musicie pisać co 5min, że idzie w górę lub w dół o jakieś ułamki dolara, takiego spamu jak długo żyje nie widziałem jeszcze pod żadnym tagiem. #niepopularnaopinia
  • 7
Najlepsze są te dzbany co wrzucają refy. Tych od razu trzeba wrzucać na czarną listę żeby przypadkiem nie widzieć co piszą na tym tagu. Potem widzisz porady czy sugestie w co inwestować pieniądze od poważnych "inwestorów", którzy skomlą jak żule pod monopolowym o 2 zł prowizji za rejestrację z refa. Od razu wiadomo, że na inwestowaniu w krypto waluty zarobili grubą kasę i zjedli na tym zęby...
@czternastaczydziesci: jak sobie wyobrażasz śledzenie 10 giełd na raz?
ja śledzę poloniexa, bittrexa, hitbtc i yobit.
Przeglądam giełdy i tag. Nieraz jestem zdziwiony pompą, dowiaduję sie na tagu.
Także tym wszystkim którzy informują o pompach i wklejają jakieś newsy przemyslenia to ja moge tylko podziekować.
Bo wielu tu zrezygnowało bo się #!$%@? zawsze znajdzie specjalista co resztę zwyzywa od amatorów.
Czarnolistować i tyle jak nie chcesz widzieć.
Uważam że tag #