Wpis z mikrobloga

@stary_zjadacz: to jest moja największa bolączka, o jakieś drobne w kursie nie kupiło się w drugiej połowie grudnia. Jest sens teraz coś wymieniać na eth biorąc pod uwagę jego obecny kurs? Myślałem nad poczekaniem na dobry moment odsprzedaży XRP i zamiany na ETH i LTC, ale ten może nie nadejść ;)
@handyfinch: Dobrze, że masz chociaż te ~30% BTC. W najbliższym czasie spodziewałbym się przecen większości altów.
XRP - to było modne w poprzedni sezonie. Nie wiem czy to ma perspektywy na kolejny wzrost. Tak samo TRX.
BCH - ja bym teraz sprzedał i środki z tego przeznaczył na coś co ma większe szanse na wzrosty. Może lepiej przesiąść się do pociągu linii STRAT?
Co do drobnicy to powiem tylko: dobrze, że
@drakkar: XRP kupowane w okolicy 2200 sat, więc ciagle na plus, ale moment sprzedaży przegapiłem
TRX - staram sie wyjść po 1100-1200
BCH - nie warto potrzymać do forka?
STRAT - przyjrzę się, dzięki!
@handyfinch: a, jak chcesz coś dokupić, to polecam MCO, GNO, VOX. MCO trzymaj min. 2 tygodnie, GNO może w każdej chwili wystrzelić (sprawdź historię gdzie jest teraz i jaką ma tendencję), VOX się rozwija, w tej chwili mało warty, na długie przechowanie warto.

Wszystkie wymienione przeze mnie alty to nie shity tylko projekty za którymi kryją się ciekawe zespoły i być może miejsce w topce.