Wpis z mikrobloga

W piątek POTM, jakieś inwestycje sensowne na oku ? Jest sens kupować graczy 83 ? Ciężko ustrzelić kogoś poniżej 1800-2000.
Inna sprawa IFy, moim zdaniem dość sensownie wygląda Lovren 84 bo chodzi za te 20-22k. Pytanie tylko czy po dzisiejszym TOTW nie będzie kogoś tańszego.

¯\_(ツ)_/¯
#fut
  • 10
@rkore: ja mam pełną listę transferową w kartach 83 jagielki. przede wszystkim jest anglikiem, więc łatwo go wrzucić z np cahillem i np hartem, wszyscy mają dychy zgrania, a ty mozesz wrzucić tam wysoko ocenione karty z innych lig ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rkore: tych lovrenów też całkiem sporo. jeśli będzie potrzebna drużyna z IFem (czy kilkoma) to obaj powinni podskoczyć o kilka tysi. Ja liczę na zarobku 7k na sztuce (kupowałem jak byli po ok. 18k, chciałbym sprzedać po 25k)

przewidywania z reddita:
Dost, Bale, Brahimi, Castillo, Immobile, Wass, Tello, Sergi Roberto, De Silvestri, Koulibaly, Danilo, Carroll, Sessegnon, Milivojevic, Matheus.
@Kitaz: ufam Tobie, wtedy gdy pisałeś posta Stones chyba latał po 22k i za tyle go kupiłem. Jeśli wszystko by poszło z planem, to po jakim czasie byś go wystawiał?
@kcpi: Wtedy, kiedy cena by mnie satysfakcjonowała i Tobe w sumie polecam zrobić tak samo, a jeżeli miałbym sprzedawać tak o, to wybrałbym chyba dzień wyjścia SBC, teraz jest o tyle trudno, że wchodzi od poniedziałku TOTY i nie wiadomo jak zachowa się rynek z piłkarzami potrzebnymi do SBC