Wpis z mikrobloga

Przygotowania do walki..

22 lutego w Moskwie odbędzie się moja walka bokserska z rosyjskim dziennikarzem Rusłanem Ostaszko, z którym już wcześniej miałem konflikt w studio programu Miesto Wstrechi na NTV. Umowilismy sie na wage 91kg, dlatego musialem troche nabrac. Ile? Dokladnie 12 kilogramow.

Przygotowania trwają w najlepsze i została juz właściwie ostatnia prosta - miesiąc treningów oraz sparingów.

Trzymajcie kciuki i do zobaczenia na ringu ;-)

#maciejczuk #rosja #boks
tomasz-maciejczuk - Przygotowania do walki..

22 lutego w Moskwie odbędzie się moja...

źródło: comment_W8FDU5E9LgbpgjGZ9P9Fc82jJTrTZTn0.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@KolejnyWykopowyJanusz: pewnie, ze bede. Zapalenie opon mozgowych wyleczone na 100%, chociaz pozostaly po nim pewne problemy i chyba niestety zostana ze mna na dlugo, o ile nie na cale zycie. Tak czy inaczej wzialem sie w garsc i zapier*alam. 22 lutego wychodze na ring i wkladam cale serce w walke. Bardzo chce wygrac ten pojedynek i rzucic wyzwanie kolejnemu cwaniaczkowi ze wschodu.
  • Odpowiedz
@BigMazi: w Rosji robilem przygotowanie fizyczne z wielokrotnym rekordzista Ksiegi Ginesa, strongmanem i trenerem Aleksandrem Piereswietem. Przygotowania nadzorowal i wspieral bodybuilder "Imperator" Seliwestrow. Obecnie jestem w Polsce i boksuje u pewnego zasluzonego poznanskiego trenera. Za kilka dni wylatuje do Moskwy, gdzie czeka na mnie ekipa z Moskiewskiej Akademii Boksu.
  • Odpowiedz
@tomasz-maciejczuk: Znam dobrze trenerów w Poznaniu, sam tam trenowałem przez kilka lat, więc możesz powiedzieć u kogo :) Jestem bokserem zawodowym, jakbyś potrzebował jakiejś pomocy w przygotowaniach teraz czy ewentualnie w przyszłości do kolejnych to dawaj znać ;)
  • Odpowiedz
Znam te kluby, na Jackowskiego bylem pary razy, ale to juz prawie 10 lal temu. Tego trenera nie kojarzę. Ja obecnie w Słupsku, czasem odwiedzam Poznań.
  • Odpowiedz
@tomasz-maciejczuk: wyobrażasz sobie że poważni, dorośli ludzie, pomimo innych poglądów (np taki Balcerowicz z Kołodką), po zakończonej dyskusji robią sobie dogrywkę na pięści? Ty jesteś normalny? xDDDDDDD
i mam poniekąd do ciebie żal, że w tym wypadku robisz idiotę nie tylko z siebie, ale w oczach rosjan i z całej polski :/
  • Odpowiedz