Wpis z mikrobloga

Pod koniec tygodnia zamierzam kupić telefon. Wciąż mam jednak dylemat, od lat używałem androida i szczerze mówiąc już mi się znudził i spróbowałbym iOS. Jednak Ip7 jest sporo droższy, według was warto dopłacać ponad pięć stów do jabłka?
#ios #apple #android

Który telefon wybrać

  • Iphone 7 67.1% (49)
  • Samsung Galaxy S7 17.8% (13)
  • inny 15.1% (11)

Oddanych głosów: 73

  • 8
@laazy: iPhone zdecydowanie, ale bierz pod uwagę, że głównymi zaletami iOS są funkcje integrujące smartfona z ekosystemem Apple, czyli np. z Macbookiem czy iPadem. Możesz np. kopiować treści na smartfonie, wklejać je na Macu i vice versa, dzielić się plikami, udostępniać ekrany, kontynuować pracę z Maca na iPhonie i odwrotnie, mieć dostęp do przeglądarki z Maca na iPhonie i odwrotnie etc. Tak więc jeśli nie posiadasz Maca (Macbooka) lub iPada to
@niezwornowazony: Nie posiadam innych urządzeń appla. Najbardziej zależy mi na telefonie, nie szukam konsoli do gier, nie używam VR itd. Zależy mi na dobrej baterii, optymalizacji, dobrym audio i wytrzymałości (nie używam dodatkowych obudów)
@laazy: iPhone 7 jest raczej delikatnym smartfonem, tzn. nie ma odczucia solidności jak w przypadku iPhone SE czy 5S, choć nie znaczy to, że rozpada się od samego patrzenia. Nie ma na pewno tu miejsca bendgate jak w przypadku iPhone 6. Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie, wręcz zegarmistrzowskim, ale telefon niestety w odczuciu jest mało konkretny. Wręcz subtelny.

Zdecydowanie polecam obudowę. Telefon bardzo łatwo wyślizguje się z dłoni, gdyż jest