Wpis z mikrobloga

@tokontojestpowazne: @Gummy: @korni007: @RzecznikWykopu: także tak... nie działa. Konsola startuje, power się świeci, płyta rusza, laser słyszę "chodzi", gra się ładuje, ale... nic nie widzę. Kabel HDMI działa, bo podłączyłem przed chwilą laptop z monitorem. Zatem nie wina kabla. Sprawdzałem też na Sony Bravia. Telewizor wykrywa połączenie, w zasadzie wetknięcie kabla w swój port, ale nic po za tym. Żadnej wizualnej reakcji.

Na 90% przejściówka nie robi tego,
  • Odpowiedz
@Gummy: a jesteś w stanie mnie poprowadzić po omacku? :D W sensie odpalę konsolę bez kabla i będę klikał po ciemku wchodząc do opcji i zatwierdzając zmianę wyświetlania.
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada: No chłopie, to teraz powinieneś mieć jakość jak po componencie :)
Tutaj masz listę gier wspierających 480p, PALowskich jest mało, więc warto szukać na allegro NTSC albo possać ze sklepu nocnego jak masz przerobioną konsolę (w sumie tu i tu trzeba :P). Nawet na standardowej rozdzielczości będziesz miał kolosalną poprawę jakości w stosunku do zwykłego czincza. Masz tam zaznaczone które gry mają progressive scan z pada a które w
  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada: Na monitorze nie będzie działało bo konsola natywnie puszcza sygnał w 480i - mało który monitor obsługuje tą rozdzielczość. Nie tak dawno poprosiłem o wypowiedź użytnika @RzecznikWykopu i potwierdził on moje domysły. To jest rzecznik, jemu trzeba wierzyć. Jedyną opcją będzie upscaler, ale to droga zabawka.
  • Odpowiedz