Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Psiapsióła mojej różowej poznała kolesia przez internet który ma 30 lat i jest bezrobotny, 178 cm wzrostu i 60 kg wagi, są ze sobą pół roku a on ciągle nie może znaleźć pracy. Ona oczywiście pracuje w korpo w rachunkowości, dobre studia, solidna 7/10, szczupła, 170 cm wzrostu. Byliśmy ostatnio na spotkaniu zapoznawczym, poszedł do baru z jej kartą i kupił 2 piwa, potem zmieniliśmy lokal, okazało się że przyjmują tylko gotówkę, koleżanka miała tylko kartę a koleś w ogóle ani karty ani żadnej gotówki przy sobie xD kumacie chłop lat 30 nie ma w ogóle pieniędzy przy sobie a idzie na spotkanie ze znajomymi swojej różowej XDD #przypau over1000 moja różowa wybawiła ją pożyczając jej 100 zł, ja w sumie też bo podzieliłem się z gościem shotami xD #jprdl co się dzieje z dzisiejszymi facetami że nawet taki #przegryw ogarnął sobie taką fajną laskę, jakie przegrywy muszą siedzieć tutaj skoro żaden różowy nawet na nich nie splunie

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: może wolą coś innego niż wsadzanie siusiaka w cipuszkę? może wolą kolegów? albo wolą na przykład robienie kariery i pieniędzy a nie guwniaków na 25lvlu?
i wiem, że można robić to i to i to i 100 innych rzeczy jednocześnie, ale po co jak można się skupić albo na wsadzaniu penisa w pochwę albo na robieniu poważnych pieniędzy, ale taki umysł biedaka nie zrozumie ( ͡° ͜ʖ ͡
@AnonimoweMirkoWyznania jak ma 30 lat to się nigdy nie ogarnie. A ta twoja koleżanka może jest po prostu głupia bo uczuciowa. I myśli o miłości, opiece nad tym kolesiem itd. Zamiast żądać od razu samochodu, dobrej pracy i zaradnosci. Śmiejecie się, ale tutaj przygrywy właśnie takiej laski szukają. Ale mądre dziewczyny właśnie maja wymagania, żeby mieć porządnego chłopa, a nie jakiegoś ciapka.