Wpis z mikrobloga

@epi: Nintendo lubi dowalić na ostatnią chwilę, więc jeśli faktycznie ma coś być tego 11 stycznia to najpóźniej jutro do południa muszą to ogłosić.


  • Odpowiedz
@goomba-pl: Przed tym directem jest taki hype, że nie wiem jak sprostają oczekiwaniom ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niemal wszystkie ploty wyglądają jak spełnione marzenia każdego posiadacza switcha, chyba jeszcze tylko zapowiedzi Half-life 3 na pstryka brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@michaloxs Nie sprostają, jak zawsze. Nawet jakby zapowiedzieli coś z każdej serii, to i tak znajdą się narzekacze.
Osobiście na żadnym Direkcie się nigdy nie zawiodłem, ale może dlatego, że nie miałem wygórowanych oczekiwań i interesowała mnie tylko część 3DSowa, nie WiiU-owa.
  • Odpowiedz
@Harkonnen: No ja też nie mam jakiś wygórowanych oczekiwań. Oczekuje zapowiedzi paru eksów i portów, ale najbardziej oczekuję, że w końcu rozwiną jakoś możliwości systemu i zapowiedzą virtual console. Jak tego nie zrobią to jednak będę czuł zawód, bo ile można czekać.
  • Odpowiedz
@goomba-pl: Wydaje mi się, że gameplaye z gier, które będę mieć premierę pod koniec tego roku albo na początku przyszłego zostawię sobie na E3. No, ale też bym chciał zobaczyć metroida i nowe poksy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz