Wpis z mikrobloga

Ploteczki z 4Chana:

Fire Emblem Mutiny - 5.4.2018

Fire Emblem Mutiny Special Edition w/ Hizir and Bontessa amiibo, soundtrack CD and coin - 5.4.2018

Purple and Gold Joy-Cons - 5.4.2018

BoxBoy! Collection - 1.26.2018

Bayonetta 2 + Bayonetta 1 - 2.16.2018

Yoshi's Pop-Up - 3.9.2018

Street Fighter: 30th Anniversary Collection - 5.18.2018

Kirby Star Allies - 6.8.2018

Pink Joy-Cons - 6.8.2018

Dark Souls - Summer

Lost Sphear - 1.23.2018

Dragon Quest Builders - 2.9.2018

Final Fantasy XV - Summer

Noctis, Prompto, Ignis and Gladiolus amiibo - Summer

Nier: Automata - Fall

Octopath Voyage (previously Project Octopath Traveler) - 9.9.2018

Octopath Voyage Special Edition - 9.9.2018

GTA V - Fall

Don't expect Pokemon, Smash Bros, Animal Crossing, Pikmin or Metroid news.


#goomba #nintendo #nintendoswitch
  • 21
@goomba-pl:
Nier: Automata? aż tak szaleni to chyba nie są aby robić to na switcha


W Dark soulsy nie wierzę, portu pewnie nie robi From Software ale port na switcha? Bajki
GTA V ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) tia i pewnie jeszcze RDR
nie szykują się żadne pokemony?


@brzytwiarz: To tylko plotki z 4Chana to chyba najmniej wiarygodne źródło, z drugiej jednak strony już kilka razy się potwierdziły przynajmniej częściowo. Pewniakiem jest, że pracują nad Pokami na Switcha, nie wiadomo jednak kiedy możemy spodziewać się premiery.
g.....l - > nie szykują się żadne pokemony?

@brzytwiarz: To tylko plotki z 4Chana ...
nie ma ploteczek o LA...


@nokash: Bo to tylko o Switchu. Poza tym nie ma co traktować plotek jako pewniak, dużo częściej okazują się fałszywe niż prawdziwe. To tylko taka ciekawostka na pobudzenie apetytu przed Directem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedziesz na game on do Pragi..


@nokash: Myślisz, że warto? Chyba nic dużego tam nie pokażą.
@goomba-pl: @Kortezjusz: @pandapl:
nier: automata, nie rozśmieszajcie mnie ludzie, ta gra nawet na moim akceptowalnym PC (w tej chwili gtx1060, i5) chodzi słabo i trzeba jakieś zewnętrzne patche instalować, bo developer nie zrobi swojego (LOL), mogą się gonić z tą grą, poczekam na remaster na PS5 / X2
@goomba-pl:
https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

Nie wyobrażam sobie gtaV na switcha ;d Owszem wyszedł na poprzednią generację, ale w handheldzie to nie ma prawa działać - albo wyglądać. Będzie powtórka z nowej fify na switchu, Patrz Xenoblade 2, toć to w 500p chodzi na handeldzie i tak miewa zadyszki :/ ("ponoć", sam nie grałem, bazuje tylko na premierowych recenzjach - nie wiem czy coś poprawili w tej sprawie)

Nowe poki to to na co
@goomba-pl: doom ma ZAJEBISTY silnik graficzny, id tech 5 jest naprawdę rewelacyjnie skalowalny i zoptymalizowany. ten z niera to porażka japońców, ja nie mówię, że nie będzie tego releasu, ja tylko stwierdzam, że pewnie będzie chodzić w 12fpsach.
w handheldzie to nie ma prawa działać


@miltek: Doom, L.A. Noire, Skyrim i Zeldo działa to i GTA powinno.

pewnie będzie chodzić w 12fpsach.


@inrzynier: Na coś takiego się nie zdecydują to byłoby samobójstwo marketingowe.

niera to porażka japońców


@inrzynier: Moze po prostu nie jest zoptymalizowany pod PC?