Wpis z mikrobloga

Ciekawostka: Dlaczego muzułmańscy mężczyźni w państwach na bliskim wschodzie czasami trzymają się za ręce lub przytulają się ? (Dotyczy to również Tygrysa ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Nierzadki widok na ulicy w krajach arabskich czy w Turcji mężczyzn na powitanie całujących się w usta, głaszczących się, obejmujących, chodzących z męskim przyjacielem po ulicy za rękę, wielu Europejczyków odbiera jako zachowania homoseksualne, podczas gdy w rzeczywistości nie mają one z homoseksualizmem nic wspólnego. W kulturze muzułmańskiej jest mniejszy dystans między kontaktującymi się osobami, stąd – inaczej niż w kulturze zachodniej – dopuszczalne jest otwarte okazywanie sobie nawzajem czułości przez mężczyzn.


Link:http://www.wiez.com.pl/islam/index.php?id=11


#syria #syriaspam #islam #ciekawostki #ruskiagentcontent
R.....7 - Ciekawostka: Dlaczego muzułmańscy mężczyźni w państwach na bliskim wschodzi...

źródło: comment_s8bF8s5XhrpJuvbL6UIfJmj6dtFMMXLs.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@RuskiAgent1917: Nie dotyczy to tylko krajów Arabskich. W Indonezji i Malezji też widziałem przytulnie i klepanie się facetów po plecach, kilka razy łapali mnie za ręce ale tam się nie całują.
Poznałem wielu Syryjczków mieszkających w Polsce i oni rzeczywiście mają jakieś odchył z tym całowaniem, dziwne to uczucie gdy jesteś białym eurioeczykiem i obcy faceci całują cię w policzki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@RuskiAgent1917: @bombastick: Człowiek siedzi sobie prawilnie w Meczecie, czeka na solat, a tu przychodzi obcy facet, siada obok i bez słowa łapie za rękę splatając palce.
Oni robią takie rzeczy zupełnie bezwiednie i bez pytania, przy pierwszym razie jest to dość dziwne doświadczenie. Rozumiem że to część ich kultury i szanuję to ale nadal nie nie mogę do tego przywyknąć.
I jak jest napisane wyżej - nie ma
  • Odpowiedz
@RuskiAgent1917: @wyindywidualizowanyentuzjasta: @wykopky: nie tylko muzułmanie tak robią. Włosi też tak robią. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To zresztą często widać np. na filmach o włoskiej mafii, gdzie jak się spotykają to całują się w policzek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą przecież na naszym podwórku takie przypadki też są dość częste - Breżniew i całowanie się na misia. (
  • Odpowiedz