Wpis z mikrobloga

@skizo: xD To ty podałeś link do artykułu porównującego piłkę do sportu zimowego, nie ja. Wspomniałem o El Classico tylko dlatego, że był wymieniony w tym właśnie artykule, ale przy tym nie porównałem w ogóle oglądalności tych dwóch sportów. Nigdzie nie napisałem też, że skoków nikt nie ogląda. Skomentowałem tylko artykuł, bo jest takim samym kłamstwem jak te o oglądalności różnych meczów. Nie dziwię się już, że powołujesz się na ten
@roniek: nie, ja odp tylko jawnym dupościska piłki i tenisista że skoki nie są aż tak niszowe jak im się wydaje. Tylko to. Nie wmawiaj mi jakiś intencji. Dobrze wiem że piłka nożna jest sportem maxymalnie medialnym ale ci którzy piszą po wczorajszej gali #!$%@? ze tylko plebs w Polsce to ogląda jest kretynizmem
@skizo: Ale odpowiadałeś mi (bezpośrednio się do mnie zwracając, a nie pisząc o ogóle), a ja nigdzie nie porównywałem skoków i piłki. Nigdzie też nie pisałem, że nikt skoków nie ogląda, więc kompletnie nie rozumiem, o co ci chodzi. Skomentowałem, bo ten artykuł jest równie śmieszny co te newsy o 650 milionach widzów na El Classico. 2,6 mld a niecałe 0,5 mld to ogromna różnica. Zgadzam się, że tekst o plebsie
@skizo: Szkoda tylko, że jesteś właśnie jak te osoby nazywające skoki niszowym sportem dla plebsu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podałem tylko fakty, które pokazują, że linkowany przez ciebie tekst jest kłamstwem, a ty od razu atakujesz mnie, że porównuje skoki i piłkę, mimo że nic takiego nie robiłem i dalej w to brniesz xD
@roniek: człowieku przeczytaj z uwagą moje ost wpisy. Znajdź mi gdzie pisze ze TY Porównujesz to. Ja napisałem o ogólnych bólodupcach, mi zarzucasz brak czytania ze zrozumieniem a sam to robisz.
skizo 29 min. temu 0

@roniek: ja nie porównuję w przeciwieństwie do ciebie sportu zimowego do piłki..


Rzeczywiście wcale tego nie napisałeś, oznaczając mnie i zwracając się "w przeciwieństwie do ciebie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)