Wpis z mikrobloga

Mirki, mam 26 lat i w tym roku jadę pierwszy raz na narty.

Jakie buty kupić na tę okazję? Przeglądałem różne fora, ale nie znalazłem zbyt konkretnych informacji. Dzisiaj jadę do sklepu i będę przymierzał. Czy SALOMON X ACCESS 80 (lub inne z tego sklepu) byłyby ok?

https://www.decathlon.pl/C-1003261-buty-narciarskie/N-425941-cena~od-329.99-do-718~z%C5%82/N-425942-p%C5%82ec~mezczyzna

Chciałbym przeznaczyć na ten zakup max. 700 zł

#narty
Dom79 - Mirki, mam 26 lat i w tym roku jadę pierwszy raz na narty.

Jakie buty kupi...

źródło: comment_kZvpGnvl8Z4fJh525rbHIMXHBbum6ydX.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@Dom79 no skoro chcesz kupić to kupuj. Ja bym wypożyczył nawet te buty. To kwestia 10-20zl
Zobaczysz czy podejdzie ci ten sport i wtedy myśl nad zakupem butów za 700zl
  • Odpowiedz
@Dom79: ja przez pierwsze dwa sezony bralem sprzet z wypozyczalni.
Dopiero gdy juz wiedzialem co i jak, co czuję, co lubie to po drugim sezonie kupilem sprzet na wyprzedażach.
  • Odpowiedz
@Dom79: nie słuchaj, spodoba ci sie i będziesz jeździł a buty z wypożyczalni to gowno. Uważaj żebyś zbyt twardych nie kupił bo na poczatku sie w nich zabijesz ale potem to bajeczka, nogi owinięte jak bandaż na mumii. Jak cie stac i nie musisz #!$%@? połowy oszczędności to kupuj
  • Odpowiedz
Flex 80 raczej za wysoki na pierwszy raz na nartach. Radzilbym raczej cos kolo 60 - bedzie Ci po prostu latwiej. Poszukaj malo zniszczonych uzywanych butow na olx - za dwa lata sprzedasz w tej samej cenie, w ktorej kupisz, a bedziesz mial swoje buty, do ktorych sie przyzwyczaisz, a nie syf z wypozyczalni.
  • Odpowiedz
@Dom79 Ale ci tu biadolą wszyscy. Kupuj śmiało, te Salomony na start aż za dobre ale śmiało bieżąco. Ja się przesiadłem z czasem na niby bardziej pro model Salomona ale ma jedną klamrę na górze i kurde czuje luz za bardzo :/ Będę szukać takich jak te ale twardszych.
  • Odpowiedz