Wpis z mikrobloga

W moim przypadkowym wpisie odezwał się użytkownik feir1, bardzo niezadowolony, że zaśmiecam intensywnie śledzony przez niego tag #rozdajo, gdzie próbuje załapać się na cokolwiek, moją "żałosną grą". Jakiś diabeł mnie podkusił, żeby wejść na jego profil i sprawdzić, jakie wartościowe treści sam produkuje. Poza żebraniem o cokolwiek uwielbia informować o wpisaniu na #czarnolisto, wyzywać i dziwić się, że ludzie go minusują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam tego użytkownika. 10/10.
Zwykle w takich przypadkach woła się omawianego delikwenta, ale wpisał mnie na swoją czarnolisto, więc nic to nie da, zresztą wiem dokładnie, co by mi napisał: "chvj mnie to obchodzi, atencjuszu je*any" albo coś w tym guście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#moderacja potrafiła usuwać wpisy o Izabeli Łęckiej za wulgaryzmy, ale ten pan jakoś im nie podpadł...
#gruparatowaniapoziomu #polecamtegowykopowicza #niewiemjaktootagowac
Felidiusz - W moim przypadkowym wpisie odezwał się użytkownik feir1, bardzo niezadowo...

źródło: comment_hthiLBcWV50VMpPkPpGvel8gL7gkCwAA.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@Felidiusz: Nie wiesz dlaczego postanowił usunąć konto. Bana nie dostał bo widocznie na to nie zasługiwał - a to, że jakiemuś wykopkowi z parciem na zabawę w sędziego przysporzył bólu dupy nie ma na szczęście najmniejszego znaczenia.
A nawet gdyby usunął konto przez ten wpis to nie zmienia przecież faktu, że stanowi on nagrodę i zachętę do trollingu, samemu zajmując żałośnie niski, niehonorowy i niemerytoryczny poziom - a więc nadal
  • Odpowiedz
@Elaviart: A z czym ja tu mam polemizować? Cały czas chcesz mi wmówić, że nakarmiłem trolla, a nie widzisz, że to nie był troll, tylko taki podwórkowy sebix? Troll to np. @dajitemka, bardzo aktywny prowokator ciągle szukający poklasku w najbardziej popularnych znaleziskach i na mirko, balansujący na granicy zbanowania. Nie przeklinał nadmiernie, nie musiał posiadać żadnej wiedzy w danym temacie, ale wiedział, jak oburzyć innych użytkowników i sprowokować
  • Odpowiedz
@Felidiusz: Jak już wspominałem, nie wiesz nawet czy gość usunął konto przez ten wpis, nie mówiąc już o całej charakterystyce jego osoby i tutejszej aktywności.
Mój punkt widzenia ma się tak samo dobrze jak na samym początku, tak jak ten wpis nadal pozostaje frajerstwem. Tu się nic nie zmieniło, nie mam więc potrzeby dodatkowego bronienia go.

Rada dotycząca skorzystania z opcji "zgłoś" wynikła z twoich sugestii jakoby istotą tego wpisu było dbanie o porządek, a nie załatwienie prywatnych porachunków. Skoro faktycznie zależałoby ci na porządku i dbaniu o wysoki poziom portalu to nie zaśmiecałbyś go takimi szopkami, a po prostu użył opcji "zgłoś". To nie jest zachęta do donosicielstwa.

Jeśli pisząc o kimś "postronnym" masz na myśli to cholera wie co gdzie zostałem przez @AmonGoeth przypisany do jakiejś grupy i określany liczbą mnogą, co nie doczekało się nawet wyjaśnienia to naprawdę gratuluję argumentacji. Wiedziałem, że mam rację, ale nie że aż tak by mój rozmówca musiał chwytać
  • Odpowiedz
Jakoś tak nagle przestało Ci zależeć, żeby dotrzeć do sedna sprawy?

@Felidiusz: Najwyraźniej się pogubiłem - do jakiego sedna i jakiej sprawy próbowałem tutaj dotrzeć? Ja tylko oceniłem tego rodzaju głupkowate szopki i podsumowałem je jako dość frajerskie metody załatwiania porachunków. Tu jak wspomniałem nic się nie zmieniło bo co miałoby się zmienić? To że koleś dostał bana magicznie sprawiło, że publiczne załatwianie porachunków i zaśmiecanie mirko dziecinnymi przepychankami staje
  • Odpowiedz
@Elaviart: No, najwyraźniej się pogubiłeś. Opowiadałeś mi z wysokości swojego majestatu o charakterystyce trollingu; o tym, jak sam stałem się jego ofiarą reagując na zaczepki, na co ja Ci odpowiedziałem, że to nie był troll, tylko taki prymityw. Ktoś, kto pisze w komentarzu "cwel" albo "spieprzaj" i uważa rozmowę za zakończoną, bo już do nich nie wracał, nie prowokował i nie wdawał się w dalsze dyskusje, tylko wrzucał rozmówcę na
  • Odpowiedz