Wpis z mikrobloga

W moim przypadkowym wpisie odezwał się użytkownik feir1, bardzo niezadowolony, że zaśmiecam intensywnie śledzony przez niego tag #rozdajo, gdzie próbuje załapać się na cokolwiek, moją "żałosną grą". Jakiś diabeł mnie podkusił, żeby wejść na jego profil i sprawdzić, jakie wartościowe treści sam produkuje. Poza żebraniem o cokolwiek uwielbia informować o wpisaniu na #czarnolisto, wyzywać i dziwić się, że ludzie go minusują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam tego użytkownika. 10/10.
Zwykle w takich przypadkach woła się omawianego delikwenta, ale wpisał mnie na swoją czarnolisto, więc nic to nie da, zresztą wiem dokładnie, co by mi napisał: "chvj mnie to obchodzi, atencjuszu je*any" albo coś w tym guście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#moderacja potrafiła usuwać wpisy o Izabeli Łęckiej za wulgaryzmy, ale ten pan jakoś im nie podpadł...
#gruparatowaniapoziomu #polecamtegowykopowicza #niewiemjaktootagowac
Felidiusz - W moim przypadkowym wpisie odezwał się użytkownik feir1, bardzo niezadowo...

źródło: comment_hthiLBcWV50VMpPkPpGvel8gL7gkCwAA.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Felidiusz: Rozmawiamy pod takim przykładem. Koleś ewidentnie ma jakiś problem i to samo można powiedzieć o gościu, który próbuje go publicznie zdyskredytować. Facet załatwia takie rzeczy prywatnie, a nie leci na mirko w poszukiwaniu pomocy i poklasku. Do tego ostatnia linijka zaśmierdziała zwykłym donosicielstwem - aprobata mirków to za mało, trzeba było jeszcze moderację wołać?
  • Odpowiedz
@Elaviart: stary prowadzimy tutaj dyskusje na porzadku dziennym, celem moim i waszym powinno byc to by ta dyskusja odbywala sie w merytoryczny oraz kulturalny sposob. To ze chowacie sie pod nickami nie oznacza ze z waszych geb za kazdym razem ma wylewac sie szambo. Od takich rzeczy jest kurachen. Przychodza nowi i widza serwis obsrany gownem od dolu do gory, starzy uzytkownicy odchodza bo dzieje sie co sie dzieje. Wiec
  • Odpowiedz
@Elaviart: Jesteś wyjątkowo naiwny, jeśli myślisz, że z takim gościem jak feir1 można usiąść przy kawce i wszystko sobie wyjaśnić.
I jeszcze ten tani podjazd, że nie jestem "facetem", bo załatwiam tę sprawę publicznie. To może jeszcze wykaż się typowo sebixową logiką i wyzwij mnie od konfidentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą @AmonGoeth ujął to jeszcze lepiej ode mnie.
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: Jacy "my" i o czym ty w ogóle człowieku do mnie rozmawiasz? Ja tu w ogóle kogoś bronię, że przypisałeś mi solidarność z jakąś grupą? xD
Jeśli natomiast chodzi o "spadek poziomu", "źle się dzieje" i "starzy odchodzą" to takie hasełka przewalały się tu masowo jak jeszcze myślałeś, że "wykop" to tylko taka dziura którą możesz zrobić zabawkową koparką.

Jesteś wyjątkowo naiwny, jeśli myślisz, że z takim gościem jak
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Yup, kiedyś ktoś zrobił taką mozaikę z komentarzami jednego użytkownika, który wszystkich wyzywał od "bycia prawiczkiem" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Było tego ze 30 - 40 komentarzy, wszystkie praktycznie takie same, bardzo mnie to ujęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Elaviart: Uważasz, że takie jednostki powinno się ignorować - Twój wybór. Ja uważam, że ignorowanie pyskaczy dodaje im odwagi, bo - skoro ich nikt nie krytykuje - to najwyraźniej się ich toleruje. A ja nie chcę, by wykop stał się takim językowym ściekiem, w którym muszę brodzić "nie zaszczycając go uwagą", żeby odnaleźć ciekawe wpisy, komentarze i znaleziska. Jeśli więc spotykam kogoś, kto robi z tego miejsca swoje patologiczne podwórko
  • Odpowiedz
Ja uważam, że ignorowanie pyskaczy dodaje im odwagi, bo - skoro ich nikt nie krytykuje - to najwyraźniej się ich toleruje.

@Felidiusz: Musisz być bardzo nowy w internetach skoro myślisz, że rozdawanie atencji jest sposobem na trolling. Przecież to właśnie czymś takim gościa nagradzasz i zachęcasz, myślisz że chciałoby się komuś syfić jeśli trafiałby w próżnię? Zamiast tego wywołał silne emocje (pewnie zaprzeczysz, ale świadczy o tym praca poświęcona nad
  • Odpowiedz
@Elaviart:

Musisz być bardzo nowy w internetach skoro myślisz, że rozdawanie atencji jest sposobem na trolling. Przecież to właśnie czymś takim gościa nagradzasz i zachęcasz, myślisz że chciałoby się komuś syfić jeśli trafiałby w próżnię? Zamiast tego wywołał silne emocje (pewnie zaprzeczysz, ale świadczy o tym praca poświęcona nad tym wpisem), poniżył oponenta (skłaniając swoimi postami do takiej żenady) i wylądował w gorących. Świetny sposób walki z trollem, nie ma co.


W tym konkretnym przypadku mój sposób okazał się skuteczny. Problem rozwiązany, a Twoje argumenty, że gościa tym nagradzam i zachęcam są nietrafione, bo koleś postanowił usunąć swoje konto. Tak go zachęcam, że aż stąd uciekł. Chyba rzeczywiście jest to świetny sposób ( ͡°
  • Odpowiedz