Wpis z mikrobloga

@Nitrovin: w #!$%@?, że dawali mu wody zamiast wódki bo księciuniu mrugnął wtedy dwa razy do kamery i się śmiał do marleny, a uważasz, że jak mu pomogą? biorąc go do siebie do Wrocławia? i co dalej? będzie u nich siedzial jak małpa w cyrku w tym pokoju w studiu? myslisz, że bezinteresownie to zrobią? że nie będą go nagrywać albo coś? znaleźli się dobroczyńcy. jak on z tego żyje, ze
@Miedziany_Brodacz XDD #!$%@? tam niech ginie. Ja mam #!$%@? na tych streamerów ale #!$%@? to jest szerzenie patologii a później jak #!$%@? płaczecie, że ktoś #!$%@? pod blokiem dostanie. Nie chodzi mi tu dosłownie o tego szparaga bo on z 35kg waży w ciuchach ale jak oni tak lecą to inni też to podłapią, tak samo gimbusy itp itd. Powinni #!$%@?ć go na odwyk wg mnie. A jak tego nie zrobią to
@Miedziany_Brodacz trochę się zamieszałem, fakt.
Chodzi mi o ogólnie szerzenie patologi. Ten debil akurat siedzi w domu i #!$%@? dziewczyne a inny wyjdzie i będzie niewinnych ludzi atakował. Zresztą niepotrzebnie się wypowiadał, bo #!$%@? mam na nich. Jak widzę alkoholika to bym chętnie mu #!$%@?ł w pape. Dzięki za uwagę pozdrawiam