Wpis z mikrobloga

  • 1
Ile trzeba (tak srednio) Fuse'ow zeby zmajstrowac 6L ? Wywalilem juz 800 (bez sukcesu) i nie wiem czy zaczac sie #!$%@? czy to norma. Czasem na YT jak ogladam to koles 100-300 i mu wchodzi.
#pathofexile
  • 18
  • Odpowiedz
No wlasnie tak to jest, czasem 5 a czasem 5000. Serio. Lige temu sam wywalilem ponad 2.5kapcia na belly of the beast.
  • Odpowiedz
Zawsze przed linkowaniem itemow zrob 20 quality i maksymalna ilosc socketow.
Vorici to master, jak masz go na poziomie 6 lub 7(nie pamketam) to wyskoczy Ci opcja 6linkowania za dana kwote fusing orbow.
  • Odpowiedz
@Zorak: na ostatniej lidze wpakowałem 1.8k w belly, ponad 2k w qotf i chyba też blisko 2k w Disfavoura zanim uzyskałem 6L ;) a na tej lidze po 70 fus 6L qotf wpadło, więc jest to straszna loteria :)
  • Odpowiedz
@Zorak: Nie ma się co #!$%@?ć, taka gra. Ja 2 ligi temu wydałem 3500 na Belly i w końcu siadło. Na poprzedniej lidze zrobiłem 2x 6L w 40 fusingach. Na obecnej lidze 1x w 120fus i teraz wydałem około 700 na kolejny item.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@entryproc powiem ci jak mi sie uda. plan byl taki ze wpierw luk a pozniej qotf ale juz mysle czy jej nie kupic po prostu. Nie lubie RNG :-)
  • Odpowiedz
@Zorak:
Szansa jest taka ile jest możliwych kombinacji linków,ponoć nie ma tu żadnego sztucznego zawyżania czy zaniżania. Kiedyś się tym interesowałem i znalazłem dokładną formułę, ale już nie pamiętam a szukając na szybko nie mogę tego znaleźć. Pamiętam jedynie że szansa na 5l była 2x większa niż na 6l, co wynika z tego że 6l to jest jedna kombinacja a 5l to są dwie kombinację.
  • Odpowiedz