Wpis z mikrobloga

@ffranek:ja zamówiłem a118c b40 z kartą za 160PLN, czekam na dostawę, jak przyjdzie to sprawdzę czy da się to zamontować z tyłu na szybie, jeśli tak to dokupię drugą. Nie udało mi się znaleźć zestawu w którym tylna kamera nie była by gorsza niż przednia.
@ffranek:

takie wynalazki jak duale
powiedz mi jaki jest sens ciągnięcia kilka metrów kabla z przedniej kamerki (bazy) do tylnej kamerki?
do tego w takich combo ta tylna kamerka ma 720p (tutaj 1080p w co szczerze nie wierzę, dlaczego? bo w tej aukcji co wrzuciłeś z refem to jest w 3 miejscach wpisany różny sensor i różny procesor zastosowany w tej kamerce... więc zapewne nie ma tam żadnego z nich)

moim
@ffranek: najważniejsza jest matryca + procesor jak na górze tego powiedzmy, że poradnika (nie wrzucanie swoich filmików w większości przypadków tylko kopiowanie innych) zresztą z tego co widzę to jes to @n_____S
sam sensor zbierze ci obraz prawidłowo, ale kiepski procesor ci tego nie obrobi - jeszcze w przypadku gdy ma 2 sensory do ogarnięcia za jednym razem + gps + tryby parkingowe i inne rzeczy, które posiada podobno ta kamerka.
@wish666:

takie wynalazki jak duale

powiedz mi jaki jest sens ciągnięcia kilka metrów kabla z przedniej kamerki (bazy) do tylnej kamerki?

Chcę mieć obraz z tyłu samochodu. Dual wydaje mi się po prostu wygodniejszy niż dwie niezależne kamerki. Pracy przy podłączeniu jednak wiele miał nie będę, a sterowanie z jednego miejsca.
.

w tej aukcji co wrzuciłeś z refem

Refem?
.

to jest w 3 miejscach wpisany różny sensor i różny
@ffranek: w zasadzie największe zastrzeżenia to mamy do tej aukcji. Ale to jest Ali.... Tego nie zmienisz że tam sprzedawcy to krętacze.
https://dashcamtalk.com/mini-0906/
Ja jestem ciągle zwolennikiem rozdzielenia kamerek z wielu powodów. O niektórych wspomniałem wcześniej.
Twoja decyzja. Mi osobiście śmierdzi ta aukcja i bym nie kupił.