Wpis z mikrobloga

@Oskarek89 też mnie korciło żeby sprzedać bo widziałem jak trx, xlm i Ada rośnie i wymienić na to ale sobie myślę "raz nie będę zmieniał" no i to chyba spoko decyzja :D
@pawelwykop: liczyłem na to że teraz ruszy BTC i wszystki ealty bez wyjątku mocno polecą- wtedy chciałem dokupić w dołku właśnie Sc. No i jak widzisz drugi podpunkt mojego planu nie wypalił, Sc miało w dupie skok ceny BTC :D co tu gadać, #!$%@?łem i trzeba wyciągnąć wnioski
@pawelwykop: prawde mówiac przypomina mi to sytuacje z NXT. Na tydzień czy tam dwa przed wypuszczeniem ignisów- mega pompa, zeby na 2 dni przed cena zaczęła pikować w dół. Myśle ze tu bedzie podobnie. I możliwe ze tuz przed forkiem bedzie mozna sie obkupic
@losBamberos88: czy cena liska spadnie? spadnie ale po rebrandingu:) i pewnie pare dni przed. Dlateo będę wyprzedawać po 10% liska co pięcio-dziesięcio dolarowy wzrost ceny żeby nie wyskoczyć jak z emc2, niby spoko o miałem 300-500% ale można było 1000% ale człowiek trzymał bo pazerny:D
@losBamberos88: zależy ile masz kasy w to wpakowane? jeśli sporo to rozumiem.
Ja na giełdę mało wpłaciłem bo po prostu nie opróżnię konta bankowego bo nie lubię ryzyka.
Jak mi kiedyś ładnie pójdą pompki to se kupie La.... ładne punto 2. Wpłaciłem tyle ile mogę stracić i uznałbym to za dobrą zabawę za którą musiałem zapłacić. Zamiast chlać wódę, grać w kasynie, przeżreć kebaby, ograniczyłem takie pierdoły i sobie wpłaciłem na
@pawelwykop: jak zaczynałem ryzykowałem sporą sumą. Kiedy trochę ugrałem na +, wypłaciłem cały wkład własny a teraz gram tylko tym co ugrałem. Nie są to jakieś kolosalne pieniądze, ale też nie jest to 500zł. Jeśli pyknie i ugram więcej, super, jeśli nie to trudno, i tak tych pieniedzy nie widziałem na oczy.